Προμήθεια εξοπλισμού στο πλαίσιο υλοποίησης του Έργου "DesirMED"
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ
- Published
- 31 October 2024
- Submission deadline
- 2 December 2024, 23:59
- Estimated value
- €237,903
- Place of performance
- Κομοτηνή, EL513
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00663373-2024
- Reference
- 25e4157a-42d2-46b7-8dd7-41328550c7f5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38127000Estaciones meteorológicas
- 35125100Sensores
- 42967000Controlador
- 32440000Equipo de telemetría y equipo terminal
- 42131142Válvulas de control
- 38423100Manómetros
- 38421100Contadores de agua
Description
Προμήθεια εξοπλισμού στο πλαίσιο υλοποίησης του Έργου « Δοκιμή και επίδειξη μετασχηματιστικών λύσεων για την κλιματική ανθεκτικότητα, ενσωμάτωση των λύσεων που βασίζονται στη φύση στον συστημικό μετασχηματισμό» με ακρωνύμιο «DesirMED» το οποίο υλοποιείται στο πλαίσιο του Προγράμματος «HORIZON-IA/HORIZON-MISS-2022-CLIMA-01: [Research and Innovation actions in support of the implementation of the Adaptation to Climate Change Mission]»
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00663373-2024 · 31 October 2024
- OJS · 213/2024 · 31 October 2024
Other tenders from ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ
- ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΗΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΩΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ, ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2026-2028: ΕΠΙΓΕΙΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΗΣ…
- ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΗΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΩΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ, ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2026-2028: ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΗΣ…
- ΥΠΟΕΡΓΟ 1: «Παροχή υπηρεσιών 24ωρης παρακολούθησης και τηλεφωνικής υποστήριξης ωφελούμενων», της Πράξης με τίτλο «Υπηρεσίες Υποστήριξης…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2026
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΕΙΔΩΝ ΒΑΣΙΚΗΣ ΥΛΙΚΗΣ ΣΥΝΔΡΟΜΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗΣ ΤΗΣ ΥΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΗΣΗΣ ΑΠΟΡΩΝ στην…
- ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΗΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΩΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ, ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2026-2028: ΕΠΙΓΕΙΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΗΣ…
- ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΗΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΩΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ, ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2026-2028: ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΗΣ…
- Υποστήριξη Λειτουργίας του Περιφερειακού Παρατηρητηρίου Κοινωνικής Ένταξης (ν.4445/2016)
- Προμήθεια εξοπλισμού στο πλαίσιο υλοποίησης του Έργου "DesirMED"
- Προμήθεια οχημάτων Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας & Θράκης