Διακήρυξη προμήθειας εξοπλισμού ΤΠΕ
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ
- Published
- 26 June 2024
- Submission deadline
- 31 July 2024, 15:00
- Estimated value
- €274,556
- Place of performance
- EL513
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00378389-2024
- Reference
- 2e731ebe-75a3-402a-aa07-98d79d259b1b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30213300Ordenadores de mesa
- 30232110Impresoras láser
- 30232150Impresoras de chorro de tinta
- 30216110Escáneres para uso informático
- 30213100Ordenadores portátiles
- 30213000Ordenadores personales
- 30121100Fotocopiadoras
Description
Προμήθεια εξοπλισμού ΤΠΕ (Τεχνολογίες Πληροφορίας και Επικοινωνιών) για την ανανέωση του εξοπλισμού των Περιφερειακών Ενοτήτων (ΠΕ) της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας & Θράκης (ΠΑΜΘ
Lots (11)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Προσωπικοί ηλεκτρονικοί υπολογιστές τελευταίας τεχνολογίας με περιφερειακό εξοπλισμό | 30213300 Ordenadores de mesa | €111,169 |
| 2 | ΕΚΤΥΠΩΤΗΣ Laser A4 | 30232110 Impresoras láser | €17,742 |
| 3 | ΕΚΤΥΠΩΤΗΣ ECO TANK | 30232150 Impresoras de chorro de tinta | €18,250 |
| 4 | Σαρωτές εγγράφων | 30216110 Escáneres para uso informático | €27,395 |
| 5 | Φορητός ΗΥ τύπου Α | 30213100 Ordenadores portátiles | €25,000 |
| 6 | Φορητός ΗΥ τύπου Β | 30213100 Ordenadores portátiles | €26,613 |
| 7 | Φωτοαντιγραφικό Μηχάνημα Τύπου Α ασπρόμαυρο | 30121100 Fotocopiadoras | €23,100 |
| 8 | Φωτοαντιγραφικό Μηχάνημα τύπου Β έγχρωμο | 30121100 Fotocopiadoras | €25,287 |
| 9 | ΕΚΤΥΠΩΤΕΣ | — | €35,992 |
| 10 | Φορητοί ΗΥ | — | €51,613 |
| 11 | Φωτοαντιγραφικά Μηχανήματα | — | €48,387 |
Award criteria
- Price
- Price
- Price
- Price
- Price
- Price
- Price
- Price
Official publications
- TED · 00378389-2024 · 26 June 2024
- OJS · 123/2024 · 26 June 2024
Other tenders from ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ
- ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΗΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΩΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ, ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2026-2028: ΕΠΙΓΕΙΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΗΣ…
- ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΗΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΩΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ, ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2026-2028: ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΗΣ…
- ΥΠΟΕΡΓΟ 1: «Παροχή υπηρεσιών 24ωρης παρακολούθησης και τηλεφωνικής υποστήριξης ωφελούμενων», της Πράξης με τίτλο «Υπηρεσίες Υποστήριξης…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2026
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΕΙΔΩΝ ΒΑΣΙΚΗΣ ΥΛΙΚΗΣ ΣΥΝΔΡΟΜΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗΣ ΤΗΣ ΥΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΗΣΗΣ ΑΠΟΡΩΝ στην…
- ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΗΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΩΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ, ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2026-2028: ΕΠΙΓΕΙΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΗΣ…
- ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΗΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΩΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ, ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2026-2028: ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΗΣ…
- Υποστήριξη Λειτουργίας του Περιφερειακού Παρατηρητηρίου Κοινωνικής Ένταξης (ν.4445/2016)
- Προμήθεια εξοπλισμού στο πλαίσιο υλοποίησης του Έργου "DesirMED"
- Προμήθεια οχημάτων Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας & Θράκης