Προμήθεια Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού_Διακήρυξη 09/2024_Έργο 81255
Buyer: ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
- Published
- 23 December 2024
- Submission deadline
- 28 January 2025, 18:00
- Estimated value
- €551,750
- Place of performance
- EL531
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00790414-2024
- Reference
- b445dd69-3569-4764-9a3b-d02b50161fb1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30200000Equipo y material informático
- 32420000Equipo de red
- 32440000Equipo de telemetría y equipo terminal
- 33111740Aparatos para angioplastia
- 33114000Espectroscopios
- 32320000Equipo audiovisual y de televisión
- 33121100Electroencefalógrafos
- 33156000Material para pruebas objetivas psicológicas
Description
Σύμβαση Προμήθειας Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού Αρ. Διακήρυξης 09/2024 (επαναπροκήρυξη 37 άγονων τμημάτων της Διακήρυξης 06/2024)
Lots (37)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Σύστημα αρμέγματος (Complete milking stations) | 16620000 Ordeñadoras | €5,000 |
| 2 | Προμήθεια δοκιμασιών αξιολόγησης | 33156000 Material para pruebas objetivas psicológicas | €6,400 |
| 3 | Προμήθεια δοκιμασιών αξιολόγησης συμπεριφοράς και αυτισμού | 33156000 Material para pruebas objetivas psicológicas | €1,600 |
| 4 | Σύστημα συστοιχίας υπολογιστών | 30200000 Equipo y material informático | €196,150 |
| 5 | Τρισδιάστατος Σαρωτής με λογισμικό | 30216110 Escáneres para uso informático | €3,000 |
| 6 | Όργανο τρισδιάστατης σάρωσης και αποτύπωσης επιφανειών | 30216110 Escáneres para uso informático | €65,400 |
| 7 | Κάμερες, πολυμεσικές συσκευές και συναφής εξοπλισμός | 32322000 Equipo multimedia | €4,800 |
| 8 | Δικτυακός εξοπλισμός | 32420000 Equipo de red | €8,500 |
| 9 | HD Eye Tracker Bundle | Eye Tracking and Biometrics UX Testing Kit | 32440000 Equipo de telemetría y equipo terminal | €6,400 |
| 10 | Εκπαιδευτικός εξοπλισμός αγγειοπλαστικής | 33111740 Aparatos para angioplastia | €12,100 |
| 11 | Φασματοφωτόμετρο και διαθλασίμετρο | 33114000 Espectroscopios | €6,000 |
| 12 | Προμήθεια εγκεφαλογράφων και λογισμικού ανάλυσης | 33121100 Electroencefalógrafos | €9,500 |
| 13 | Μη επανδρωμένα αεροσκάφη | 35613000 Vehículos aéreos no tripulados | €10,900 |
| 14 | Συσκευή μέτρησης μεταβολισμού | 38424000 Equipo de medida y de control | €3,800 |
| 15 | Σύστημα αέριας χρωματογραφίας και κατάλληλο λογισμικό | 38432200 Cromatógrafos | €20,900 |
| 16 | Ειδικές κάμερες και οπτικός εξοπλισμός | 38636000 Instrumentos ópticos especializados | €13,100 |
| 17 | Προσομοιωτές τοκετού | 38970000 Investigación, ensayos y simuladores científico-técnicos | €4,100 |
| 18 | Απαγωγός 0.9m | 42520000 | €4,700 |
| 19 | Μηχανή Θερμοδιαμόρφωσης | 42630000 | €1,200 |
| 20 | Κοπτικό Λέιζερ και Χαρακτικό Μετάλλου | 42630000 | €10,600 |
| 21 | Δοκιμαστικό καμίνι κεραμικής | 42641200 | €2,600 |
| 22 | Ψηφιακή Κεντητική Μηχανή | 42713000 | €6,300 |
| 23 | Ψηφιακός Αργαλειός | 42713000 | €17,800 |
| 24 | Φυγόκεντρος και θερμαινόμενος μαγνητικός αναδευτήρας | 42931000 | €3,100 |
| 25 | Επιτραπέζιο σύστημα laser-cutter | 42962500 | €3,900 |
| 26 | Γεννήτρια αερίων υψηλής καθαρότητας Οξυγόνου, Υδρογόνου και Αζώτου | 42980000 | €12,200 |
| 27 | UV εκτυπωτής | 42991200 | €6,800 |
| 28 | Εκπαιδευτικός Ρομποτικός βραχίονας | 42997300 | €900 |
| 29 | Ρομποτικό Σύστημα συγκόλλησης | 42997300 | €77,000 |
| 30 | Λογισμικό Υπολογιστικής Ρευστοδυναμικής | 48100000 | €7,200 |
Award criteria
- Price — "Kριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά: βάσει τιμής ανά τμήμα", βλέπε άρθρο 2.3.1 "Κριτήριο ανάθεσης" της διακήρυξης 09/2024
Official publications
- TED · 00790414-2024 · 23 December 2024
- OJS · 249/2024 · 23 December 2024
Other tenders from ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
- Προμήθεια Εξοπλισμού_Διακήρυξη 10-2026_Έργο 81245
- Προμήθεια Εξοπλισμού_Διακήρυξη 04-2026_Έργο 81245
- Προμήθεια Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού_Διακήρυξη 04/2025_Έργο 81255
- Προμήθεια Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού_Διακήρυξη 04/2025_Έργο 81255
- Προμήθεια Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού_Διακήρυξη 04/2025_Έργο 81255
- Προμήθεια Εξοπλισμού_Διακήρυξη 04-2026_Έργο 81245
- Προμήθεια Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού_Διακήρυξη 09/2024_Έργο 81255
- Προμήθεια Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού_Διακήρυξη 06/2024 (Τμήματα 1 έως 99)_Έργο 81255
- Προμήθεια Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού_Διακήρυξη 09/2024_Έργο 81255
- Προμήθεια Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού_Διακήρυξη 06/2024 (Τμήματα 1 έως 99)_Έργο 81255