Προμήθεια Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού_Διακήρυξη 06/2024 (Τμήματα 100 έως 148)_Έργο 81255
Buyer: ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
- Published
- 3 October 2024
- Submission deadline
- 8 November 2024, 18:00
- Estimated value
- €2,629,000
- Place of performance
- EL531
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00595210-2024
- Reference
- 84b61625-c360-435c-8c4e-442ed26ce1d0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30200000Equipo y material informático
- 31600000Equipo y aparatos eléctricos
- 32000000Equipos de radio, televisión, comunicaciones y telecomunicaciones y equipos conexos
- 33100000Equipamiento médico
- 35613000Vehículos aéreos no tripulados
- 38000000Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
- 42000000Maquinaria industrial
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
Description
2η Προκήρυξη TED-eNotices2 (49 παρτίδες) της Σύμβασης Προμήθειας Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού Αρ. Διακήρυξης 06/2024
Lots (49)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Επωαστικός κλίβανος CO2 | 42300000 Hornos e incineradores industriales o de laboratorio | €13,500 |
| 2 | Φούρνος υψηλών θερμοκρασιών με παροχή αδρανούς αερίου | 42300000 Hornos e incineradores industriales o de laboratorio | €5,600 |
| 3 | Φούρνος ξήρανσης | 42300000 Hornos e incineradores industriales o de laboratorio | €2,000 |
| 4 | Κλίβανος ξήρανσης | 42300000 Hornos e incineradores industriales o de laboratorio | €3,300 |
| 5 | Κλίβανος υψηλής θερμοκρασίας | 42300000 Hornos e incineradores industriales o de laboratorio | €7,500 |
| 6 | Φούρνος υψηλών θερμοκρασιών | 42300000 Hornos e incineradores industriales o de laboratorio | €5,500 |
| 7 | Απαγωγός 0.9m | 42520000 Equipo de ventilación | €4,700 |
| 8 | Μηχανή Θερμοδιαμόρφωσης | 42630000 Máquinas herramienta para trabajar metales | €1,200 |
| 9 | Κοπτικό Λέιζερ και Χαρακτικό Μετάλλου | 42630000 Máquinas herramienta para trabajar metales | €10,600 |
| 10 | Επιτραπέζιος laser κόφτης | 42632000 Máquinas de control numérico para metales | €600 |
| 11 | Κοπτικός/χαρακτικός εξοπλισμός | 42632000 Máquinas de control numérico para metales | €11,600 |
| 12 | Δοκιμαστικό καμίνι κεραμικής | 42641200 Máquinas herramienta para trabajar cerámica | €2,600 |
| 13 | Ψηφιακή Κεντητική Μηχανή | 42713000 Telares | €6,300 |
| 14 | Ψηφιακός Αργαλειός | 42713000 Telares | €17,800 |
| 15 | Συσκευή και στήλες παραγωγής απιονισμένου νερού | 42912300 Maquinaria y aparatos para filtrar o depurar agua | €1,100 |
| 16 | Διάταξη παραγωγής απιονισμένου νερού | 42912300 Maquinaria y aparatos para filtrar o depurar agua | €3,200 |
| 17 | Φυγόκεντρος και θερμαινόμενος μαγνητικός αναδευτήρας | 42931000 Centrifugadoras | €3,100 |
| 18 | Υδατόλουτρο ακριβείας | 42943000 | €1,400 |
| 19 | Λουτρό υπερήχων | 42943200 | €1,500 |
| 20 | Υδατόλουτρο υπερήχων | 42943200 | €1,300 |
| 21 | Επιτραπέζιο σύστημα laser-cutter | 42962500 | €3,900 |
| 22 | Προμήθεια DSP controller και καλωδίου DB37 | 42967000 | €3,100 |
| 23 | Γεννήτρια αερίων υψηλής καθαρότητας Οξυγόνου, Υδρογόνου και Αζώτου | 42980000 | €12,200 |
| 24 | Τρισδιάστατος εκτυπωτής Semi-assembled Single-toolhead 3D Printer | 42991200 | €2,200 |
| 25 | Τρισδιάστατος εκτυπωτής ειδικών εφαρμογών | 42991200 | €7,000 |
| 26 | Τρισδιάστατος εκτυπωτής | 42991200 | €1,100 |
| 27 | Τρισδιάστατος εκτυπωτής κεραμικού υλικού | 42991200 | €10,000 |
| 28 | UV εκτυπωτής | 42991200 | €6,800 |
| 29 | Τρισδιάστατος εκτυπωτής και σαρωτής με λογισμικό | 42991200 | €10,400 |
| 30 | Τρισδιάστατοι εκτυπωτές και σαρωτές | 42991200 | €5,100 |
Award criteria
- Price — "Kριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά: βάσει τιμής ανά τμήμα", βλέπε άρθρο 2.3.1 "Κριτήριο ανάθεσης" της διακήρυξης 06/2024
Official publications
- TED · 00595210-2024 · 3 October 2024
- OJS · 193/2024 · 3 October 2024
Other tenders from ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
- Προμήθεια Εξοπλισμού_Διακήρυξη 10-2026_Έργο 81245
- Προμήθεια Εξοπλισμού_Διακήρυξη 04-2026_Έργο 81245
- Προμήθεια Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού_Διακήρυξη 04/2025_Έργο 81255
- Προμήθεια Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού_Διακήρυξη 04/2025_Έργο 81255
- Προμήθεια Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού_Διακήρυξη 04/2025_Έργο 81255
- Προμήθεια Εξοπλισμού_Διακήρυξη 04-2026_Έργο 81245
- Προμήθεια Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού_Διακήρυξη 09/2024_Έργο 81255
- Προμήθεια Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού_Διακήρυξη 06/2024 (Τμήματα 1 έως 99)_Έργο 81255
- Προμήθεια Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού_Διακήρυξη 09/2024_Έργο 81255
- Προμήθεια Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού_Διακήρυξη 06/2024 (Τμήματα 1 έως 99)_Έργο 81255