Προμήθεια Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού_Διακήρυξη 06/2024 (Τμήματα 1 έως 99)_Έργο 81255
Buyer: ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
- Published
- 3 October 2024
- Submission deadline
- 8 November 2024, 18:00
- Estimated value
- €2,629,000
- Place of performance
- EL531
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00595760-2024
- Reference
- 84b61625-c360-435c-8c4e-442ed26ce1d0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30200000Equipo y material informático
- 31600000Equipo y aparatos eléctricos
- 32000000Equipos de radio, televisión, comunicaciones y telecomunicaciones y equipos conexos
- 33100000Equipamiento médico
- 35613000Vehículos aéreos no tripulados
- 38000000Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
- 42000000Maquinaria industrial
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
Description
1η Προκήρυξη TED-eNotices2 (99 παρτίδες) της Σύμβασης Προμήθειας Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού Αρ. Διακήρυξης 06/2024
Lots (99)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Εργαστηριακή σταθερή αλωνιστική μηχανή | 16340000 Cosechadoras y trilladoras | €23,400 |
| 2 | Εργαστηριακός μύλος άλεσης και κρυοάλεσης | 16340000 Cosechadoras y trilladoras | €7,000 |
| 3 | Σύστημα αρμέγματος (Complete milking stations) | 16620000 Ordeñadoras | €5,000 |
| 4 | Προμήθεια δοκιμασιών αξιολόγησης | 33156000 Material para pruebas objetivas psicológicas | €6,400 |
| 5 | Προμήθεια δοκιμασιών αξιολόγησης συμπεριφοράς και αυτισμού | 33156000 Material para pruebas objetivas psicológicas | €1,600 |
| 6 | 4-in-1 desktop PCB printer | 30200000 Equipo y material informático | €6,400 |
| 7 | Σύστημα συστοιχίας υπολογιστών σε παράλληλη λειτουργία | 30200000 Equipo y material informático | €196,150 |
| 8 | Φορητοί Η/Υ | 30213100 Ordenadores portátiles | €52,800 |
| 9 | Φορητές Ταμπλέτες | 30213200 Tabletas digitales | €17,550 |
| 10 | Σταθεροί Η/Υ | 30213300 Ordenadores de mesa | €178,800 |
| 11 | Τρισδιάστατος Σαρωτής με λογισμικό | 30216110 Escáneres para uso informático | €3,000 |
| 12 | Συστήματα 3D σάρωσης | 30216110 Escáneres para uso informático | €51,700 |
| 13 | Όργανο τρισδιάστατης σάρωσης και αποτύπωσης επιφανειών | 30216110 Escáneres para uso informático | €65,400 |
| 14 | AI powered development kits | 30236200 Procesador de datos | €13,200 |
| 15 | Εξοπλισμός και πλακέτες προτυποποίησης | 30237000 | €33,700 |
| 16 | Προμήθεια Διαδραστικών Πινάκων | 30237450 | €66,000 |
| 17 | Υπεραγώγιμη ταινία 1000 μέτρων | 31600000 Equipo y aparatos eléctricos | €33,000 |
| 18 | Σετ συμπιεστή για ψύξη υπεραγώγιμου μαγνήτη | 31600000 Equipo y aparatos eléctricos | €48,500 |
| 19 | Φορητός αναλυτής ενέργειας | 31600000 Equipo y aparatos eléctricos | €3,000 |
| 20 | Ενισχυτής αγωγιμότητας με τροφοδοτικό | 31681000 | €36,400 |
| 21 | Προμήθεια εξοπλισμού θαλάμου κενού | 31682210 | €17,000 |
| 22 | Διαγνωστικό ηλεκτρικών οχημάτων | 31682210 | €5,000 |
| 23 | Πολυ-παραμετρικός σταθμός μέτρησης ποιότητας ατμόσφαιρας | 31682210 | €20,000 |
| 24 | Ηλεκτρονικά όργανα | 31710000 | €7,000 |
| 25 | Προγραμματιζόμενα kit μη επανδρωμένων αεροσκαφών | 31710000 | €1,900 |
| 26 | Κάρτες γραφικών | 31712113 | €13,600 |
| 27 | Γυαλιά εικονικής πραγματικότητας και οφθαλμικής ιχνηλάτισης | 32321200 | €8,300 |
| 28 | Γυαλιά εικονικής πραγματικότητας | 32321200 | €10,200 |
| 29 | Κάμερες, πολυμεσικές συσκευές και συναφής εξοπλισμός | 32322000 | €4,800 |
| 30 | Τριαξονική κεραία | 32352000 | €8,900 |
Award criteria
- Price — "Kριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά: βάσει τιμής ανά τμήμα", βλέπε άρθρο 2.3.1 "Κριτήριο ανάθεσης" της διακήρυξης 06/2024
Official publications
- TED · 00595760-2024 · 3 October 2024
- OJS · 193/2024 · 3 October 2024
Other tenders from ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
- Προμήθεια Εξοπλισμού_Διακήρυξη 10-2026_Έργο 81245
- Προμήθεια Εξοπλισμού_Διακήρυξη 04-2026_Έργο 81245
- Προμήθεια Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού_Διακήρυξη 04/2025_Έργο 81255
- Προμήθεια Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού_Διακήρυξη 04/2025_Έργο 81255
- Προμήθεια Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού_Διακήρυξη 04/2025_Έργο 81255
- Προμήθεια Εξοπλισμού_Διακήρυξη 04-2026_Έργο 81245
- Προμήθεια Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού_Διακήρυξη 09/2024_Έργο 81255
- Προμήθεια Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού_Διακήρυξη 06/2024 (Τμήματα 1 έως 99)_Έργο 81255
- Προμήθεια Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού_Διακήρυξη 09/2024_Έργο 81255
- Προμήθεια Ερευνητικού & Εργαστηριακού Εξοπλισμού_Διακήρυξη 06/2024 (Τμήματα 1 έως 99)_Έργο 81255