ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ ΔΗΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΒΡΕΦΟΚΟΜΕΙΟΥ "Ο ΑΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ" ΓΙΑ ΕΙΚΟΣΙΤΕΣΣΕΡΙΣ ΜΗΝΕΣ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
- Published
- 26 June 2024
- Submission deadline
- 26 July 2024, 15:00
- Estimated value
- €183,077
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00378357-2024
- Reference
- de057460-6dd5-4345-a4c3-a925ed01eb91
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
- 15100000Productos de origen animal, carne y productos cárnicos
- 15200000Pescado preparado y en conserva
- 15300000Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos
- 15400000Aceites y grasas animales o vegetales
- 15500000Productos lácteos
- 15800000Productos alimenticios diversos
- 15850000Pastas alimenticias
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια ειδών διατροφής που θα καλύψουν τις ανάγκες σίτισης των φιλοξενούμενων στους παιδικούς σταθμούς του Δήμου Θεσσαλονίκης, του Ο.ΒΡΕ.Π.Ο.Μ. Δήμου Θεσσαλονίκης και στο Δημοτικό Βρεφοκομείο «ο Άγιος Στυλιανός».
Lots (14)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 "ΛΟΙΠΑ ΕΙΔΗ ΤΡΟΦΙΜΩΝ" | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €149,619 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 "ΖΥΜΑΡΙΚΑ" | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €49,713 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 "ΟΣΠΡΙΑ" | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €23,627 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4 "ΡΥΖΙΑ" | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €23,784 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 5 "ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ" | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €82,424 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 6 "ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΟΙ ΙΧΘΥΕΣ" | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €108,917 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 7 "ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ" | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €32,610 |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 8 "ΑΥΓΑ ΝΩΠΑ" | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €43,714 |
| 9 | ΤΜΗΜΑ 9 "ΝΩΠΑ ΠΟΥΛΕΡΙΚΑ" | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €72,266 |
| 10 | ΤΜΗΜΑ 10 "ΝΩΠΟ ΚΡΕΑΣ ΚΑΙ ΝΩΠΟΣ ΚΙΜΑΣ" | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €128,101 |
| 11 | ΤΜΗΜΑ 11 "ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ" | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €242,895 |
| 12 | ΤΜΗΜΑ 12 "ΑΡΤΟΣ ΚΑΙ ΑΡΤΟΣΚΕΥΑΣΜΑΤΑ" | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €181,029 |
| 13 | ΤΜΗΜΑ 13 "ΝΩΠΑ ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ" | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €240,799 |
| 14 | ΤΜΗΜΑ 14 "ΕΙΔΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΒΡΕΦΙΚΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ" | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €28,787 |
Award criteria
- Price — Χαμηλότερη τιμή
- Price — Χαμηλότερη τιμή
- Price — Χαμηλότερη τιμή
- Price — Χαμηλότερη τιμή
- Price — Χαμηλότερη τιμή
- Price — Χαμηλότερη τιμή
- Price — Χαμηλότερη τιμή
- Price — Χαμηλότερη τιμή
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης θα είναι το µεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης επί τοις εκατό (%) στη νόµιµα διαµορφούµενη κάθε φορά µέση τιµή λιανικής πώλησης του είδους την ηµέρα παράδοσης, όπως αυτή προκύπτει από…
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης θα είναι το µεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης επί τοις εκατό (%) στη νόµιµα διαµορφούµενη κάθε φορά µέση τιµή λιανικής πώλησης του είδους την ηµέρα παράδοσης, όπως αυτή προκύπτει από…
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης θα είναι το µεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης επί τοις εκατό (%) στη νόµιµα διαµορφούµενη κάθε φορά µέση τιµή λιανικής πώλησης του είδους την ηµέρα παράδοσης, όπως αυτή προκύπτει από…
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης θα είναι το µεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης επί τοις εκατό (%) στη νόµιµα διαµορφούµενη κάθε φορά µέση τιµή λιανικής πώλησης του είδους την ηµέρα παράδοσης, όπως αυτή προκύπτει από…
Official publications
- TED · 00378357-2024 · 26 June 2024
- OJS · 123/2024 · 26 June 2024