El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Services

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ Νο 15/2024

Buyer: ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Published
5 July 2024
Submission deadline
7 August 2024, 15:00
Estimated value
€202,572
Place of performance
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, EL522
Procedure
Open procedure
Notice number
00401621-2024
Reference
8072223b-06b3-4a6a-8dec-480e5bc28296
Official source
Official source

CPV codes

Description

«Εργασίες διαχείρισης : Αποβλήτων EPS (φελιζόλ)-(ομάδα 1),Αποβλήτων υγειονομικών μονάδων (ΑΥΜ)-(ομάδα 2) και Επικίνδυνων αποβλήτων Σταθμού Μεταφόρτωσης Απορριμμάτων & Συνεργείου επισκευής/συντήρησης οχημάτων του Δήμου Θεσσαλονίκης-(ομάδα 3)» προϋπολογισμού 251.189,05€ συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α. 24%. ΓΙΑ ΕΙΚΟΣΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ (24) ΜΗΝΕΣ

Lots (8)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ EPS (ΦΕΛΙΖΟΛ)
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, EL522
90514000 Servicios de reciclado de desperdicios €78,000
2 ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ (ΑΥΜ)
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, EL522
90524400 Recogida, transporte y eliminación de desechos hospitalarios €1,386
3 ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ (ΑΥΜ) ΕΑΑΜ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, EL522
90524400 Recogida, transporte y eliminación de desechos hospitalarios €3,360
4 ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΠΙΙΝΔΥΝΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΚΑΤ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, EL522
90520000 Servicios de residuos radiactivos, tóxicos, médicos y peligrosos €99,455
5 ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΠΙΙΝΔΥΝΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΚΑΤ 2
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, EL522
90520000 Servicios de residuos radiactivos, tóxicos, médicos y peligrosos €9,073
6 ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΠΙΙΝΔΥΝΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΚΑΤ 3
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, EL522
90520000 Servicios de residuos radiactivos, tóxicos, médicos y peligrosos €6,048
7 ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΠΙΙΝΔΥΝΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΚΑΤ 4
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, EL522
90520000 Servicios de residuos radiactivos, tóxicos, médicos y peligrosos €5,250
8 ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ €202,572

Award criteria

Official publications