Προμήθεια – Εγκατάσταση Εκθεσιακού - Μουσειακού Εξοπλισμού
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ - ΕΦΟΡΕΙΑ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
- Published
- 22 April 2024
- Submission deadline
- 3 June 2024, 15:00
- Estimated value
- €241,935
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00235514-2024
- Reference
- 75ec04d9-5520-4b0a-bf7c-e8dfb8d7b022
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39154000Equipamiento de exposición
Description
Εξοπλισμός Εσωτερικών Εκθεσιακών Χώρων του Διαχρονικού-Θεματικού Αρχαιολογικού Μουσείου Αγαθονησίου
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει της τιμής
Official publications
- TED · 00235514-2024 · 22 April 2024
- OJS · 79/2024 · 22 April 2024
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ - ΕΦΟΡΕΙΑ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
- Παροχή υπηρεσιών καθαρισμού σε Μουσεία, Μνημεία, Αρχαιολογικούς Χώρους και στα γραφεία αρμοδιότητας της Εφορείας Αρχαιοτήτων Δωδεκανήσου
- Παροχή υπηρεσιών καθαρισμού σε Μουσεία, Μνημεία, Αρχαιολογικούς Χώρους και στα γραφεία αρμοδιότητας της Εφορείας Αρχαιοτήτων Δωδεκανήσου
- Παροχή υπηρεσιών καθαρισμού σε Μουσεία, Μνημεία, Αρχαιολογικούς Χώρους και στα γραφεία στην Κω και τα μικρά νησιά αρμοδιότητας της Εφορείας…
- Παροχή υπηρεσιών καθαρισμού σε Μουσεία, Μνημεία, Αρχαιολογικούς Χώρους και στα γραφεία αρμοδιότητας της Εφορείας Αρχαιοτήτων Δωδεκανήσου
- Προμήθεια και εγκατάσταση μεταλλικών κατασκευών
- Προμήθεια και εγκατάσταση Η/Μ αρχαιολογικού χώρου και υπαίθριου χώρου έκθεσης
- EL421
- EL421
- ΤΕΥΧΟΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ΑΡ. 5/2024
- ΤΕΥΧΟΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ΑΡ. 5/2024