Προμήθεια και εγκατάσταση μεταλλικών κατασκευών
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ - ΕΦΟΡΕΙΑ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
- Published
- 25 November 2024
- Submission deadline
- 27 December 2024, 23:59
- Estimated value
- €209,677
- Place of performance
- ΡΟΔΟΣ, EL421
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00718073-2024
- Reference
- b5e864a4-ea12-4595-901d-7d5c306e5a1e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44316510Artículos de herrería
Description
Προμήθεια και εγκατάσταση μεταλλικών κατασκευών
Award criteria
- Price — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής
Official publications
- TED · 00718073-2024 · 25 November 2024
- OJS · 229/2024 · 25 November 2024
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ - ΕΦΟΡΕΙΑ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
- Παροχή υπηρεσιών καθαρισμού σε Μουσεία, Μνημεία, Αρχαιολογικούς Χώρους και στα γραφεία αρμοδιότητας της Εφορείας Αρχαιοτήτων Δωδεκανήσου
- Παροχή υπηρεσιών καθαρισμού σε Μουσεία, Μνημεία, Αρχαιολογικούς Χώρους και στα γραφεία αρμοδιότητας της Εφορείας Αρχαιοτήτων Δωδεκανήσου
- Παροχή υπηρεσιών καθαρισμού σε Μουσεία, Μνημεία, Αρχαιολογικούς Χώρους και στα γραφεία στην Κω και τα μικρά νησιά αρμοδιότητας της Εφορείας…
- Παροχή υπηρεσιών καθαρισμού σε Μουσεία, Μνημεία, Αρχαιολογικούς Χώρους και στα γραφεία αρμοδιότητας της Εφορείας Αρχαιοτήτων Δωδεκανήσου
- Προμήθεια και εγκατάσταση Η/Μ αρχαιολογικού χώρου και υπαίθριου χώρου έκθεσης
- EL421
- EL421
- ΤΕΥΧΟΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ΑΡ. 5/2024
- ΤΕΥΧΟΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ΑΡ. 5/2024
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΩΝ ΜΕΤΑΛΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ