ΤΕΥΧΟΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ΑΡ. 5/2024
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ - ΕΦΟΡΕΙΑ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
- Published
- 18 June 2024
- Submission deadline
- 18 July 2024, 23:55
- Estimated value
- €96,774
- Place of performance
- EL421
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00360765-2024
- Reference
- 157eb6dd-8f24-47bb-ac8c-d00219236e76
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34928200Vallas
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΡΑΞΗΣ
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00360765-2024 · 18 June 2024
- OJS · 117/2024 · 18 June 2024
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ - ΕΦΟΡΕΙΑ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
- Παροχή υπηρεσιών καθαρισμού σε Μουσεία, Μνημεία, Αρχαιολογικούς Χώρους και στα γραφεία αρμοδιότητας της Εφορείας Αρχαιοτήτων Δωδεκανήσου
- Παροχή υπηρεσιών καθαρισμού σε Μουσεία, Μνημεία, Αρχαιολογικούς Χώρους και στα γραφεία αρμοδιότητας της Εφορείας Αρχαιοτήτων Δωδεκανήσου
- Παροχή υπηρεσιών καθαρισμού σε Μουσεία, Μνημεία, Αρχαιολογικούς Χώρους και στα γραφεία στην Κω και τα μικρά νησιά αρμοδιότητας της Εφορείας…
- Παροχή υπηρεσιών καθαρισμού σε Μουσεία, Μνημεία, Αρχαιολογικούς Χώρους και στα γραφεία αρμοδιότητας της Εφορείας Αρχαιοτήτων Δωδεκανήσου
- Προμήθεια και εγκατάσταση μεταλλικών κατασκευών
- Προμήθεια και εγκατάσταση Η/Μ αρχαιολογικού χώρου και υπαίθριου χώρου έκθεσης
- EL421
- EL421
- ΤΕΥΧΟΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ΑΡ. 5/2024
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΩΝ ΜΕΤΑΛΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ