EL421
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ - ΕΦΟΡΕΙΑ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
- Published
- 8 November 2024
- Submission deadline
- 13 December 2024, 23:59
- Estimated value
- €354,839
- Place of performance
- ΡΟΔΟΣ, EL421
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00681847-2024
- Reference
- d7b8ad88-6671-441a-aa8e-16ec1c2c28f1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44112100Refugios
Description
EL421
Award criteria
- Price — η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής
Official publications
- TED · 00681847-2024 · 8 November 2024
- OJS · 218/2024 · 8 November 2024
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ - ΕΦΟΡΕΙΑ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
- Παροχή υπηρεσιών καθαρισμού σε Μουσεία, Μνημεία, Αρχαιολογικούς Χώρους και στα γραφεία αρμοδιότητας της Εφορείας Αρχαιοτήτων Δωδεκανήσου
- Παροχή υπηρεσιών καθαρισμού σε Μουσεία, Μνημεία, Αρχαιολογικούς Χώρους και στα γραφεία αρμοδιότητας της Εφορείας Αρχαιοτήτων Δωδεκανήσου
- Παροχή υπηρεσιών καθαρισμού σε Μουσεία, Μνημεία, Αρχαιολογικούς Χώρους και στα γραφεία στην Κω και τα μικρά νησιά αρμοδιότητας της Εφορείας…
- Παροχή υπηρεσιών καθαρισμού σε Μουσεία, Μνημεία, Αρχαιολογικούς Χώρους και στα γραφεία αρμοδιότητας της Εφορείας Αρχαιοτήτων Δωδεκανήσου
- Προμήθεια και εγκατάσταση μεταλλικών κατασκευών
- Προμήθεια και εγκατάσταση Η/Μ αρχαιολογικού χώρου και υπαίθριου χώρου έκθεσης
- EL421
- ΤΕΥΧΟΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ΑΡ. 5/2024
- ΤΕΥΧΟΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ΑΡ. 5/2024
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΩΝ ΜΕΤΑΛΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ