ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ E-ΠΛΑΤΦΟΡΜΑΣ ΑΡ. ΠΡΩΤ. 3870/06.02.2024
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ
- Published
- 6 March 2024
- Submission deadline
- 12 April 2024, 15:00
- Estimated value
- €240,000
- Place of performance
- EL631
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00136940-2024
- Reference
- 9c4ee002-df5d-4fb6-a4b2-ff9b5d8f8dbf
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48422000"Suites" de paquetes de software
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ E-ΠΛΑΤΦΟΡΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΒΟΛΗ ΤΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΗΣ – ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ
Award criteria
- Quality — ΌΠΩΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΣΤΟ ΆΡΘΡΟ 2.3 ΤΗΣ ΥΠ' ΑΡΙΘ. 3870/16.02.2024 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ
Official publications
- TED · 00136940-2024 · 6 March 2024
- OJS · 47/2024 · 6 March 2024