ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ E-ΠΛΑΤΦΟΡΜΑΣ ΑΡ. ΠΡΩΤ. 3870/06.02.2024
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ
- Published
- 30 October 2024
- Estimated value
- €240,000
- Place of performance
- EL631
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00660027-2024
- Reference
- 9c4ee002-df5d-4fb6-a4b2-ff9b5d8f8dbf
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48422000"Suites" de paquetes de software
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ E-ΠΛΑΤΦΟΡΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΒΟΛΗ ΤΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΗΣ – ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ
Award criteria
- Quality — ΌΠΩΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΣΤΟ ΆΡΘΡΟ 2.3 ΤΗΣ ΥΠ' ΑΡΙΘ. 3870/16.02.2024 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ Α.Ε. | €240,000 | — |
Official publications
- TED · 00660027-2024 · 30 October 2024
- OJS · 212/2024 · 30 October 2024