ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ
- Published
- 15 July 2025
- Submission deadline
- 25 August 2025, 15:00
- Estimated value
- €466,274
- Place of performance
- EL631
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00460329-2025
- Reference
- b7908257-e484-4161-b40e-f976e2a0ad1f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50112000Servicios de reparación y mantenimiento de automóviles
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι οι εργασίες πάσης φύσεως επισκευής – συντήρησης (καθώς & της αντικατάστασης φθαρμένων ή κατεστραμμένων τμημάτων) σε εξωτερικά συνεργεία, συμπεριλαμβανομένης της προμήθειας των απαραίτητων ανταλλακτικών (μηχανικών, υπερκατασκευών κ.λ.π.) όλων των οχημάτων και μηχανημάτων έργου του Δήμου Ναυπακτίας.
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΟΜΑΔΑ 1 - ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΕΠΙΒΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΥΚΛΩΝ | 50112000 Servicios de reparación y mantenimiento de automóviles | €23,468 |
| 2 | ΟΜΑΔΑ 2 - ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ | 50112000 Servicios de reparación y mantenimiento de automóviles | €46,956 |
| 3 | ΟΜΑΔΑ 3 - ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ | 50112000 Servicios de reparación y mantenimiento de automóviles | €132,500 |
| 4 | ΟΜΑΔΑ 4 -ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΠΡΟΣΩΠΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΒΑΤΙΚΩΝ | 50112000 Servicios de reparación y mantenimiento de automóviles | €19,355 |
| 5 | ΟΜΑΔΑ 5 -ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΟΦΩΡΩΝ ΣΑΡΩΘΡΩΝ | 50112000 Servicios de reparación y mantenimiento de automóviles | €133,065 |
| 6 | ΟΜΑΔΑ 6 -ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΦΟΡΤΗΓΩΝ (ΚΛΕΙΣΤΩΝ, ΑΝΟΙΧΤΩΝ,)≤3.5ton CPV | 50112000 Servicios de reparación y mantenimiento de automóviles | €51,677 |
| 7 | ΟΜΑΔΑ 7 -ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΦΟΡΤΗΓΩΝ (ΚΛΕΙΣΤΩΝ, ΑΝΟΙΧΤΩΝ, ΑΝΑΤΡΕΠΟΜΕΝΩΝ, Ή ΜΗ ΑΝΑΤΡΕΠΟΜΕΝΩΝ)≥3.5ton CPV | 50112000 Servicios de reparación y mantenimiento de automóviles | €38,569 |
| 8 | ΟΜΑΔΑ 8 -ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΕΛΑΣΤΙΚΩΝ | 50112000 Servicios de reparación y mantenimiento de automóviles | €20,686 |
Award criteria
- Price — ΌΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΟ ΑΡΘΡΟ 2.3.1 ΤΗΣ ΥΠ' ΑΡΙΘ. 17687/14-07-2025ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ
- Price — ΌΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΟ ΑΡΘΡΟ 2.3.1 ΤΗΣ ΥΠ' ΑΡΙΘ. 17687/14-07-2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ
- Price — ΌΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΟ ΑΡΘΡΟ 2.3.1 ΤΗΣ ΥΠ' ΑΡΙΘ. 17687/14-07-2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ
- Price — ΌΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΟ ΑΡΘΡΟ 2.3.1 ΤΗΣ ΥΠ' ΑΡΙΘ. 17687/14-07-2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ
- Price — ΌΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΟ ΑΡΘΡΟ 2.3.1 ΤΗΣ ΥΠ' ΑΡΙΘ. 17687/14-07-2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ
- Price — ΌΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΟ ΑΡΘΡΟ 2.3.1 ΤΗΣ ΥΠ' ΑΡΙΘ. 17687/14-07-2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ
- Price — ΌΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΟ ΑΡΘΡΟ 2.3.1 ΤΗΣ ΥΠ' ΑΡΙΘ. 17687/14-07-2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ
- Price — ΌΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΟ ΑΡΘΡΟ 2.3.1 ΤΗΣ ΥΠ' ΑΡΙΘ. 17687/14-07-2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ
Official publications
- TED · 00460329-2025 · 15 July 2025
- OJS · 133/2025 · 15 July 2025