Συλλογή – Μεταφορά – Διαχείριση Στερεών Αποβλήτων στο Δήμο Ναυπακτίας
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ
- Published
- 5 May 2025
- Submission deadline
- 16 June 2025, 15:00
- Estimated value
- €1,339,320
- Place of performance
- EL631
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00287716-2025
- Reference
- 06914cef-c42c-4348-88d7-c9eee17737ad
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90510000Eliminación y tratamiento de desperdicios
Description
Συλλογή – Μεταφορά – Διαχείριση Στερεών Αποβλήτων στο Δήμο Ναυπακτίας - ΕΤΩΝ 2025-2028
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Εργασίες συλλογής μεταφοράς οργανικών – βλαστικών | 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos | €125,404 |
| 2 | Επεξεργασία των βλαστικών απορριμμάτων (προϊόντα κλάδευσης, βλαστικά υπολείμματα) και οργανικών αποβλήτων | 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos | €35,830 |
| 3 | Διαχείριση Αποβλήτων Εκσκαφών, Κατασκευών και Κατεδαφίσεων (ΑΕΚΚ) | 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos | €62,227 |
| 4 | Φόρτωση, μεταφορά και διαχείριση των δημοτικών ογκωδών αποβλήτων | 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos | €43,001 |
| 5 | Λειτουργία του Δικτύου Ανακύκλωσης στο Δήμο Ναυπακτίας | 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos | €1,072,858 |
Award criteria
- Price — ΌΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΟ ΑΡΘΡΟ 2.3.1 ΤΗΣ ΥΠ' ΑΡΙΘ. 11915/02.05.2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ
Official publications
- TED · 00287716-2025 · 5 May 2025
- OJS · 86/2025 · 5 May 2025