ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ, ΚΙΝΗΣΗΣ ΚΛΠ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΠΕ ΕΒΡΟΥ 2025-2027
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
- Published
- 4 October 2024
- Submission deadline
- 14 November 2024, 15:00
- Estimated value
- €791,137
- Place of performance
- EL511
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00599587-2024
- Reference
- b3af8e83-6f9f-4b13-ad46-c1f1b84271ce
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09134100Gasoil
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ, ΚΙΝΗΣΗΣ ΚΛΠ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΠΕ ΕΒΡΟΥ 2025-2027
Lots (10)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΟΜΑΔΑ 2 | 09135100 Petróleo para calefacción | €54,540 |
| 2 | ΟΜΑΔΑ 1 | 09135100 Petróleo para calefacción | €154,548 |
| 3 | ΟΜΑΔΑ 3 | 09135100 Petróleo para calefacción | €14,040 |
| 4 | ΟΜΑΔΑ 4 | 09135100 Petróleo para calefacción | €2,754 |
| 5 | ΟΜΑΔΑ 5 | 09134100 Gasoil | €260,576 |
| 6 | ΟΜΑΔΑ 6 | 09134100 Gasoil | €48,240 |
| 7 | ΟΜΑΔΑ 7 | 09134100 Gasoil | €2,669 |
| 8 | ΟΜΑΔΑ 8 | 09134100 Gasoil | €139,537 |
| 9 | ΟΜΑΔΑ 9 | 09134100 Gasoil | €110,007 |
| 10 | ΟΜΑΔΑ 10 | 09134100 Gasoil | €4,226 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00599587-2024 · 4 October 2024
- OJS · 194/2024 · 4 October 2024
Other tenders from ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ