ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 02
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
- Published
- 29 April 2025
- Submission deadline
- 13 June 2025, 12:00
- Estimated value
- €290,000
- Place of performance
- EL511
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00274884-2025
- Reference
- bedf92c6-9d75-4cee-abae-b18ad5049c05
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90600000Servicios de saneamiento y limpieza en áreas urbanas o rurales y relacionados con ellos
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΜΕΙΟΔΟΤΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΤΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΤΗΣ ΠE ΕΒΡΟΥ
Official publications
- TED · 00274884-2025 · 29 April 2025
- OJS · 83/2025 · 29 April 2025
Other tenders from ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ