El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ, ΚΙΝΗΣΗΣ ΚΛΠ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΠΕ ΕΒΡΟΥ 2025-2027

Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ

Published
1 October 2024
Submission deadline
4 November 2024, 15:00
Estimated value
€791,137
Place of performance
EL511
Procedure
Open procedure
Notice number
00588602-2024
Reference
b3af8e83-6f9f-4b13-ad46-c1f1b84271ce
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ, ΚΙΝΗΣΗΣ ΚΛΠ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΠΕ ΕΒΡΟΥ 2025-2027

Lots (10)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΟΜΑΔΑ 2
EL511
09135100 Petróleo para calefacción €54,540
2 ΟΜΑΔΑ 1
EL511
09135100 Petróleo para calefacción €154,548
3 ΟΜΑΔΑ 3
EL511
09135100 Petróleo para calefacción €14,040
4 ΟΜΑΔΑ 4
EL511
09135100 Petróleo para calefacción €2,754
5 ΟΜΑΔΑ 5
EL511
09134100 Gasoil €260,576
6 ΟΜΑΔΑ 6
EL511
09134100 Gasoil €48,240
7 ΟΜΑΔΑ 7
EL511
09134100 Gasoil €2,669
8 ΟΜΑΔΑ 8
EL511
09134100 Gasoil €139,537
9 ΟΜΑΔΑ 9
EL511
09134100 Gasoil €110,007
10 ΟΜΑΔΑ 10
EL511
09134100 Gasoil €4,226

Award criteria

Official publications

Other tenders from ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ