El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Prehrambeni proizvodi

Buyer: SPECIJALNA BOLNICA ZA MEDICINSKU REHABILITACIJU KRAPINSKE TOPLICE

Published
18 November 2024
Submission deadline
21 November 2024, 08:00
Estimated value
€980,000
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00700900-2024
Reference
f3fc0cfe-fbca-442e-a76d-5868bc2436db
Official source
Official source

CPV codes

Description

Naručitelj nabavlja prehrambene proizvode za svoje potrebe. Predmet nabave podijeljen je na 31 grupu. Sukladno članku 204. stavku 3. ZJN 2016. ponuditelji u ovom postupku javne nabave mogu dostaviti ponude za jednu i za sve grupe predmeta nabave. Ponuđena roba mora u cijelosti zadovoljiti sve tražene uvjete iz opisa predmeta nabave u Troškovniku. Isporučeni predmet nabave mora odgovarati važećim propisima u Republici Hrvatskoj. Odabrani ponuditelj je dužan isporuku predmeta nabave izvršavati uredno, savjesno i odgovorno, pažnjom dobrog stručnjaka, po najvišim profesionalnim standardima, nalozima i uputama Naručitelja, te uvjetima i zahtjevima iz ove Dokumentacije o nabavi. Smrznuti proizvodi moraju se prevoziti adekvatnim prijevoznim sredstvima koja moraju biti opremljena odgovarajućom mjernom opremom, odnosno koja redovito u jednakim vremenskim razmacima bilježe temperaturu zraka kojoj je podvrgnuta brzo smrznuta hrana sukladno Pravilniku o brzo smrznutoj hrani (NN 38/08) i Uredbi Komisije (EZ) br. 37/2005 od 12.01.2005. godine o praćenju temperatura u prijevoznim sredstvima i prostorima za skladištenje i čuvanje brzo smrznute hrane namijenjene prehrani ljudi. Odabrani ponudit…

Lots (31)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Krupica pšenična, kukuruzna, žitarice razne, soja, riža i brašno
HR064
15800000 Productos alimenticios diversos €17,500
2 Dvopek i keksi razni
HR064
15800000 Productos alimenticios diversos €1,500
3 Kruh, peciva, mlinci, krušne mrvice
HR064
15800000 Productos alimenticios diversos €52,500
4 Svježe meso - junetina
HR064
15800000 Productos alimenticios diversos €108,000
5 Svježe meso - svinjetina
HR064
15800000 Productos alimenticios diversos €152,000
6 Mesne prerađevine
HR064
15800000 Productos alimenticios diversos €34,000
7 Juhe i dodatak jelima
HR064
15800000 Productos alimenticios diversos €4,500
8 Ulje
HR064
15800000 Productos alimenticios diversos €18,500
9 Sirevi razni i mliječni namazi
HR064
15800000 Productos alimenticios diversos €60,000
10 Jaja
HR064
15800000 Productos alimenticios diversos €34,000
11 Margarin i slično
HR064
15800000 Productos alimenticios diversos €28,500
12 Šećer
HR064
15800000 Productos alimenticios diversos €13,500
13 Kakao i čokolada
HR064
15800000 Productos alimenticios diversos €3,500
14 Marmelade, čokoladni namazi i med
HR064
15800000 Productos alimenticios diversos €10,000
15 Suho voće i orašasti plodovi
HR064
15800000 Productos alimenticios diversos €4,500
16 Začini i začinska sredstva
HR064
15800000 Productos alimenticios diversos €5,500
17 Prašak za pecivo, kvasac, puding
HR064
15800000 Productos alimenticios diversos €2,500
18 Konzervirano povrće
HR064
15800000 Productos alimenticios diversos €16,500
19 Ukiseljeno povrće
HR064
15800000 Productos alimenticios diversos €4,500
20 Smrznuto povrće
HR064
15800000 Productos alimenticios diversos €39,500
21 Konzervirano voće
HR064
15800000 Productos alimenticios diversos €10,000
22 Mješavine za slastice i slično
HR064
15800000 Productos alimenticios diversos €8,500
23 Riba smrznuta
HR064
15800000 Productos alimenticios diversos €30,000
24 Tjestenina razna
HR064
15800000 Productos alimenticios diversos €10,500
25 Smrznuta i svježa perad
HR064
15800000 Productos alimenticios diversos €71,500
26 Prerađevine mesa peradi
HR064
15800000 Productos alimenticios diversos €16,500
27 Mlijeko i mliječne prerađevine
HR064
15800000 Productos alimenticios diversos €72,000
28 Svježe voće
HR064
15800000 Productos alimenticios diversos €22,500
29 Svježe povrće
HR064
15800000 Productos alimenticios diversos €82,500
30 Krumpir, buće i cikla
HR064
15800000 Productos alimenticios diversos €40,500

Award criteria

Official publications

Other tenders from SPECIJALNA BOLNICA ZA MEDICINSKU REHABILITACIJU KRAPINSKE TOPLICE

See all →