Opremanje stare zgrade bolnice - nabava gotovog uredskog i funkcionalnog namještaja
Buyer: SPECIJALNA BOLNICA ZA MEDICINSKU REHABILITACIJU KRAPINSKE TOPLICE
- Published
- 27 August 2026
- Submission deadline
- 7 September 2026, 09:00
- Estimated value
- €43,700
- Place of performance
- HR064
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00591536-2026
- Reference
- a55e191f-2ed7-4c13-915a-9ef3436bfc77
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39000000Mobiliario (incluido el de oficina), complementos de mobiliario, aparatos electrodomésticos (excluida la iluminación) y productos de limpieza
Description
Ukupna procijenjena vrijednost iznosi 43.700,00 eura bez PDV-a. Za robu procijenjene vrijednosti od 43.000,00 eura bez PDV-a već je prethodno i zakonito proveden postupak javne nabave. ( evidencijski broj nabave 05-39/21-2026; Opremanje stare zgrade bolnice - nabava gotovog uredskog i funkcionalnog namještaja ) Predmet ovog postupka je nabava dodatne robe tj. gotovog namještaja - Stolica opće namjene u sklopu opremanja Stare zgrade Specijalne bolnice za medicinsku rehabilitaciju Krapinske Toplice. Procijenjena vrijednost za preostali dio robe koji se nabavlja iznosi 700,00 eura bez PDV-a. Predmet nabave je opremanje stare zgrade bolnice, odnosno nabava dodatnih stolica opće namjene koje su se pokazale potrebnima za staru zgradu bolnice, sve prema vrsti, količini, opisu i tehničkim specifikacijama navedenima u Dokumentaciji o nabavi i Troškovniku s tehničkim specifikacijama predmeta nabave te pripadajućim dodatnim sadržajima.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj kao drugi kriterij (nefinancijski) ekonomski najpovoljnije ponude određuje duljinu jamstvenog roka na isporučenu robu Maksimalni broj bodova koje ponuditelj može dobiti za ovaj kriterij…
- Quality — Naručitelj kao drugi kriterij (nefinancijski) ekonomski najpovoljnije ponude određuje duljinu roka isporuke. Maksimalni broj bodova koje ponuditelj može dobiti za ovaj kriterij ocjenjivanja je deset…
Official publications
- TED · 00591536-2026 · 27 August 2026
- OJS · 165/2026 · 27 August 2026
Other tenders from SPECIJALNA BOLNICA ZA MEDICINSKU REHABILITACIJU KRAPINSKE TOPLICE
- Opremanje stare zgrade bolnice - nabava ostale medicinske i nemedicinske opreme za opremanje bolničkog prostora
- Opremanje stare zgrade bolnice - nabava ostale medicinske i nemedicinske opreme za opremanje bolničkog prostora
- Opremanje stare zgrade bolnice - nabava ostale medicinske i nemedicinske opreme za opremanje bolničkog prostora- ponovljeni postupak za…
- Opremanje stare zgrade bolnice - medicinski uređaji- ponovljeni postupak za grupe 1,2,3,4,9,10
- Medicinski potrošni materijal
- Medicinski potrošni materijal
- Opremanje stare zgrade bolnice - nabava ostale medicinske i nemedicinske opreme za opremanje bolničkog prostora
- Kardiološki 4D ultrazvučni uređaj
- Opremanje stare zgrade bolnice - nabava gotovog uredskog i funkcionalnog namještaja
- Medicinski potrošni materijal