Potrošni materijal za Odjel transfuzijske medicine
Buyer: Županijska bolnica Čakovec
- Published
- 25 July 2024
- Submission deadline
- 2 August 2024, 12:00
- Estimated value
- €503,200
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00446572-2024
- Reference
- f3e10cb2-f754-413d-8a68-140195de669e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33140000Material médico fungible
Description
Predmet postupka javne nabave je Potrošni materijal za Odjel transfuzijske medicine, za potrebe Županijske bolnice Čakovec sukladno troškovnicima i ostalim uvjetima iz ove dokumentacije o nabavi.
Lots (17)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Mikrokartice za imunohematologiju | 33140000 Material médico fungible | €117,500 |
| 2 | Imunohematologija za metodu - epruveta I | 33140000 Material médico fungible | €2,500 |
| 3 | Imunohematologija za metodu - epruveta II | 33140000 Material médico fungible | €900 |
| 4 | Imunohematologija za metodu - epruveta III | 33140000 Material médico fungible | €3,500 |
| 5 | Imunohematologija za metodu - epruveta IV | 33140000 Material médico fungible | €5,600 |
| 6 | Imunohematologija za metodu - epruveta V | 33140000 Material médico fungible | €9,000 |
| 7 | Imunohematologija za metodu - epruveta VI | 33140000 Material médico fungible | €1,000 |
| 8 | Imunohematologija za metodu - epruveta VII | 33140000 Material médico fungible | €200 |
| 9 | Laboratorijski potrošni materijal I | 33140000 Material médico fungible | €1,600 |
| 10 | Laboratorijski potrošni materijal II | 33140000 Material médico fungible | €600 |
| 11 | Laboratorijski potrošni materijal III | 33140000 Material médico fungible | €300 |
| 12 | Laboratorijski potrošni materijal IV | 33140000 Material médico fungible | €150 |
| 13 | Laboratorijski potrošni materijal V | 33140000 Material médico fungible | €150 |
| 14 | Reagensi za serologiju | 33140000 Material médico fungible | €117,000 |
| 15 | Testovi hemostaze I | 33140000 Material médico fungible | €225,600 |
| 16 | Testovi hemostaze II | 33140000 Material médico fungible | €12,000 |
| 17 | Reagens za neutralizaciju terapije | 33140000 Material médico fungible | €5,600 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Maksimalni broj bodova koji ponuditelj može dobiti po ovom kriteriju je 10. Maksimalni dopušteni rok isporuke je 5 dana od zaprimanja narudžbenice. Ponuđeni rok isporuke mora biti izražen u danima i…
Official publications
- TED · 00446572-2024 · 25 July 2024
- OJS · 144/2024 · 25 July 2024