El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesFramework agreement

Infuzijske otopine

Buyer: Županijska bolnica Čakovec

Published
3 October 2024
Submission deadline
18 October 2024, 12:00
Estimated value
€360,500
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00597276-2024
Reference
57bad0d6-4933-4fb7-ba89-14d37274743c
Official source
Official source

CPV codes

Description

Predmet postupka javne nabave su Infuzijske otopine, za potrebe Županijske bolnice Čakovec sukladno troškovnicima i ostalim uvjetima iz ove dokumentacije o nabavi.

Lots (4)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Grupa 1
HR061
33692100 Soluciones para infusiones €250,050
2 Grupa 2
HR061
33692100 Soluciones para infusiones €31,500
3 Grupa 3
HR061
33692100 Soluciones para infusiones €30,200
4 Grupa 4
HR061
33692100 Soluciones para infusiones €48,750

Award criteria

Official publications