Infuzijske otopine
Buyer: Županijska bolnica Čakovec
- Published
- 19 September 2024
- Submission deadline
- 18 October 2024, 12:00
- Estimated value
- €360,500
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00562774-2024
- Reference
- 57bad0d6-4933-4fb7-ba89-14d37274743c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33692100Soluciones para infusiones
Description
Predmet postupka javne nabave su Infuzijske otopine, za potrebe Županijske bolnice Čakovec sukladno troškovnicima i ostalim uvjetima iz ove dokumentacije o nabavi.
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Grupa 1 | 33692100 Soluciones para infusiones | €250,050 |
| 2 | Grupa 2 | 33692100 Soluciones para infusiones | €31,500 |
| 3 | Grupa 3 | 33692100 Soluciones para infusiones | €30,200 |
| 4 | Grupa 4 | 33692100 Soluciones para infusiones | €48,750 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Maksimalni broj bodova koji ponuditelj može dobiti po ovom kriteriju je 10. Maksimalni dopušteni rok isporuke je 5 dana od zaprimanja narudžbenice. Ponuđeni rok isporuke mora biti izražen u danima i…
Official publications
- TED · 00562774-2024 · 19 September 2024
- OJS · 183/2024 · 19 September 2024