Potrošni materijal za Odjel nuklearne medicine ( za dvije godine)
- Published
- 5 November 2025
- Submission deadline
- 9 December 2025, 09:00
- Estimated value
- €300,000
- Place of performance
- HR034
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00732433-2025
- Reference
- 45d35935-37d1-4c95-b6f0-d8c81ea20282
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33140000Material médico fungible
Description
Potrošni materijal za Odjel nuklearne medicine
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — 2. Kriterij – rok isporuke Maksimalni broj bodova koji ponuditelj može dobiti po ovom kriteriju je 10 bodova. Prihvatljiva ponuda s najkraćim rokom isporuke dobiva 10 bodova. Maksimalni dopušteni…
Official publications
- TED · 00732433-2025 · 5 November 2025
- OJS · 213/2025 · 5 November 2025
Other tenders from OPĆA BOLNICA ŠIBENSKO-KNINSKE ŽUPANIJE
- USLUGA IZRADE POTREBNE PROJEKTNO-TEHNIČKE DOKUMENTACIJE ZA PROVOĐENJE OKOLIŠNIH I DOZVOLBENIH POSTUPAKA TE POSTUPKA JAVNE NABAVE ZA RADOVE…
- USLUGA IZRADE POTREBNE PROJEKTNO-TEHNIČKE DOKUMENTACIJE ZA PROVOĐENJE OKOLIŠNIH I DOZVOLBENIH POSTUPAKA TE POSTUPKA JAVNE NABAVE ZA RADOVE…
- Transfuzijska dijagnostika
- Usluga za upravljanje sustavom ispisa
- PREHRAMBENI PROIZVODI - RAZNI
- Nabava opreme za bolničku kuhinju
- PREHRAMBENI PROIZVODI - RAZNI
- Transfuzijska dijagnostika
- PREHRAMBENI PROIZVODI - RAZNI
- USLUGE VODITELJA PROJEKTA ZA UPRAVLJANJE PROJEKTOM IZGRADNJE NOVE BOLNICE ŠIBENIK