Biokemijska dijagnostika
- Published
- 8 December 2025
- Submission deadline
- 8 January 2026, 08:00
- Estimated value
- €800,000
- Place of performance
- HR034
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00811547-2025
- Reference
- ecd55726-b6b4-4900-b973-a5644275055e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696500Reactivos de laboratorio
Description
Nabava biokemijske dijagnostike za potrebe biokemijskog laboratorija OB Šibenik
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Grupa 1. Automatizirani integracijski sustav Biokemija i Imunokemija | 33696500 Reactivos de laboratorio | €408,000 |
| 2 | Grupa 2.Automatizirani sustav za hematologiju | 33696500 Reactivos de laboratorio | €82,000 |
| 3 | Grupa 3-Reagensi za hematologiju | 33696500 Reactivos de laboratorio | €10,000 |
| 4 | Grupa 4.-Automatizirani sustav imunokemije | 33696500 Reactivos de laboratorio | €75,000 |
| 5 | Grupa 5.Reagensi za analizu mokraće | 33696500 Reactivos de laboratorio | €65,000 |
| 6 | Grupa 6. Reagensi za pH, plinove i ionizirane elektrolite | 33696500 Reactivos de laboratorio | €24,000 |
| 7 | Grupa 7. Reagensi za koagulaciju | 33696500 Reactivos de laboratorio | €136,000 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Maksimalan broj bodova koji ponuditelj može dobiti po ovom kriteriju je 10 Bodovi će se dodjeljivati sukladno popunjenom Obrascu 1. koji je prilog dokumentaciji o nabavi. U obrascu broj 1.…
- Quality — Maksimalan broj bodova koji ponuditelj može dobiti po ovom kriteriju je 10 Bodovi će se dodjeljivati sukladno popunjenom Obrascu 2. koji je prilog dokumentaciji o nabavi. U obrascu broj 2.…
- Quality — Maksimalan broj bodova koji ponuditelj može dobiti po ovom kriteriju je 10 Bodovi će se dodjeljivati sukladno popunjenom Obrascu 3. koji je prilog dokumentaciji o nabavi. U obrascu broj 3.…
- Quality — Maksimalan broj bodova koji ponuditelj može dobiti po ovom kriteriju je 15 Bodovi će se dodjeljivati sukladno popunjenom Obrascu 4. koji je prilog dokumentaciji o nabavi. U obrascu broj 4.…
- Quality — Maksimalan broj bodova koji ponuditelj može dobiti po ovom kriteriju je 6 Bodovi će se dodjeljivati sukladno popunjenom Obrascu 5. koji je prilog dokumentaciji o nabavi. U obrascu broj 5. ponuditelj…
- Quality — Maksimalan broj bodova koji ponuditelj može dobiti po ovom kriteriju je 10 Bodovi će se dodjeljivati sukladno popunjenom Obrascu 6. koji je prilog dokumentaciji o nabavi. U obrascu broj 6.…
- Quality — Maksimalan broj bodova koji ponuditelj može dobiti po ovom kriteriju je 12. Bodovi će se dodjeljivati sukladno popunjenom Obrascu 7. koji je prilog dokumentaciji o nabavi. U obrascu broj 7.…
Official publications
- TED · 00811547-2025 · 8 December 2025
- OJS · 236/2025 · 8 December 2025
Other tenders from OPĆA BOLNICA ŠIBENSKO-KNINSKE ŽUPANIJE
- USLUGA IZRADE POTREBNE PROJEKTNO-TEHNIČKE DOKUMENTACIJE ZA PROVOĐENJE OKOLIŠNIH I DOZVOLBENIH POSTUPAKA TE POSTUPKA JAVNE NABAVE ZA RADOVE…
- USLUGA IZRADE POTREBNE PROJEKTNO-TEHNIČKE DOKUMENTACIJE ZA PROVOĐENJE OKOLIŠNIH I DOZVOLBENIH POSTUPAKA TE POSTUPKA JAVNE NABAVE ZA RADOVE…
- Transfuzijska dijagnostika
- Usluga za upravljanje sustavom ispisa
- PREHRAMBENI PROIZVODI - RAZNI
- Nabava opreme za bolničku kuhinju
- PREHRAMBENI PROIZVODI - RAZNI
- Transfuzijska dijagnostika
- PREHRAMBENI PROIZVODI - RAZNI
- USLUGE VODITELJA PROJEKTA ZA UPRAVLJANJE PROJEKTOM IZGRADNJE NOVE BOLNICE ŠIBENIK