Medicinski kompleti, prekrivke i ogrtači
- Published
- 9 October 2025
- Submission deadline
- 5 November 2025, 09:00
- Estimated value
- €227,500
- Place of performance
- HR034
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00662676-2025
- Reference
- ed6063a6-1828-497a-8193-9b6c4bd962f8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141000Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
Description
Medicinski kompleti, prekrivke i ogrtači za operacije
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | GRUPA 1. | 33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos | €125,000 |
| 2 | GRUPA 2. | 33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos | €50,000 |
| 3 | GRUPA 3. | 33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos | €25,000 |
| 4 | GRUPA 4. | 33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos | €27,500 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Kriterij – rok isporuke Maksimalni broj bodova koji ponuditelj može dobiti po ovom kriteriju je 10 bodova. Prihvatljiva ponuda s najkraćim rokom isporuke dobiva 10 bodova. Bodovi za ponuđeni rok…
Official publications
- TED · 00662676-2025 · 9 October 2025
- OJS · 194/2025 · 9 October 2025
Other tenders from OPĆA BOLNICA ŠIBENSKO-KNINSKE ŽUPANIJE
- USLUGA IZRADE POTREBNE PROJEKTNO-TEHNIČKE DOKUMENTACIJE ZA PROVOĐENJE OKOLIŠNIH I DOZVOLBENIH POSTUPAKA TE POSTUPKA JAVNE NABAVE ZA RADOVE…
- USLUGA IZRADE POTREBNE PROJEKTNO-TEHNIČKE DOKUMENTACIJE ZA PROVOĐENJE OKOLIŠNIH I DOZVOLBENIH POSTUPAKA TE POSTUPKA JAVNE NABAVE ZA RADOVE…
- Transfuzijska dijagnostika
- Usluga za upravljanje sustavom ispisa
- PREHRAMBENI PROIZVODI - RAZNI
- Nabava opreme za bolničku kuhinju
- PREHRAMBENI PROIZVODI - RAZNI
- Transfuzijska dijagnostika
- PREHRAMBENI PROIZVODI - RAZNI
- USLUGE VODITELJA PROJEKTA ZA UPRAVLJANJE PROJEKTOM IZGRADNJE NOVE BOLNICE ŠIBENIK