PREHRAMBENI PROIZVODI - RAZNI
- Published
- 18 August 2025
- Submission deadline
- 17 September 2025, 10:00
- Estimated value
- €401,095
- Place of performance
- HR034
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00536289-2025
- Reference
- 8463c112-d537-4ccd-b036-6590017be205
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15800000Productos alimenticios diversos
Description
Prehrambeni proizvodi
Lots (11)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | GRUPA 1. MESO | 15800000 Productos alimenticios diversos | €176,520 |
| 2 | GRUPA 2. PROIZVODI OD MESA | 15800000 Productos alimenticios diversos | €12,640 |
| 3 | GRUPA 3. PILETINA I PURETINA | 15800000 Productos alimenticios diversos | €47,385 |
| 4 | GRUPA 4. JAJA | 15800000 Productos alimenticios diversos | €6,000 |
| 5 | GRUPA 5. RIBA MORSKA SMRZNUTA | 15800000 Productos alimenticios diversos | €8,920 |
| 6 | GRUPA 6. MLIJEKO I MLIJEČNI PROIZVODI | 15800000 Productos alimenticios diversos | €53,000 |
| 7 | GRUPA 7. OSTALI PREHRAMBENI PROIZVODI | 15800000 Productos alimenticios diversos | €45,000 |
| 8 | GRUPA 8. ULJE I MARGARIN | 15800000 Productos alimenticios diversos | €21,000 |
| 9 | GRUPA 9. SMRZNUTO POVRĆE | 15800000 Productos alimenticios diversos | €7,400 |
| 10 | GRUPA 10. KONZERVIRANO POVRĆE | 15800000 Productos alimenticios diversos | €8,730 |
| 11 | GRUPA 11. SVJEŽE VOĆE | 15800000 Productos alimenticios diversos | €14,500 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Kriterij – rok isporuke Maksimalni broj bodova koji ponuditelj može dobiti po ovom kriteriju je 10 bodova. Prihvatljiva ponuda s najkraćim rokom isporuke dobiva 10 bodova. Maksimalni dopušteni rok…
Official publications
- TED · 00536289-2025 · 18 August 2025
- OJS · 156/2025 · 18 August 2025
Other tenders from OPĆA BOLNICA ŠIBENSKO-KNINSKE ŽUPANIJE
- USLUGA IZRADE POTREBNE PROJEKTNO-TEHNIČKE DOKUMENTACIJE ZA PROVOĐENJE OKOLIŠNIH I DOZVOLBENIH POSTUPAKA TE POSTUPKA JAVNE NABAVE ZA RADOVE…
- USLUGA IZRADE POTREBNE PROJEKTNO-TEHNIČKE DOKUMENTACIJE ZA PROVOĐENJE OKOLIŠNIH I DOZVOLBENIH POSTUPAKA TE POSTUPKA JAVNE NABAVE ZA RADOVE…
- Transfuzijska dijagnostika
- Usluga za upravljanje sustavom ispisa
- PREHRAMBENI PROIZVODI - RAZNI
- Nabava opreme za bolničku kuhinju
- PREHRAMBENI PROIZVODI - RAZNI
- Transfuzijska dijagnostika
- PREHRAMBENI PROIZVODI - RAZNI
- USLUGE VODITELJA PROJEKTA ZA UPRAVLJANJE PROJEKTOM IZGRADNJE NOVE BOLNICE ŠIBENIK