Opskrba električnom energijom
Buyer: LIČKE VODE d.o.o.
- Published
- 7 March 2025
- Submission deadline
- 10 April 2025, 09:00
- Estimated value
- €750,000
- Place of performance
- HR032
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00150664-2025
- Reference
- 95d13e70-a032-4294-b6d0-a655c9fbacc1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09310000Electricidad
Description
Predmet ovog postupka javne nabave je električna energija-opskrba, temeljem iskazanih potreba Naručitelja te u svemu sukladno Tehničkim specifikacijama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u Dokumentaciji o nabavi. CPV oznaka i naziv: 09310000 – 5 Električna energija
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj kao drugi kriterij određuje visinu ponuđene količine električne energije iz obnovljivih izvora u postocima (%). Maksimalni broj bodova koji ponuditelj može ostvariti u okviru ovog…
Official publications
- TED · 00150664-2025 · 7 March 2025
- OJS · 47/2025 · 7 March 2025