El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Nabava vodovodnog i kanalizacijskog materijala

Buyer: LIČKE VODE d.o.o.

Published
1 July 2025
Submission deadline
4 July 2025, 10:00
Estimated value
€490,000
Place of performance
HR032
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00423711-2025
Reference
be93e8f1-9690-40c1-b935-77b9da0d400f
Official source
Official source

CPV codes

Description

Predmet ovog postupka javne nabave je nabava vodovodnog i kanalizacijskog materijala temeljem iskazanih potreba naručitelja te u svemu sukladno troškovniku, tehničkim specifikacijama te ostalim traženim uvjetima naznačenima u dokumentaciji o nabavi.

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Vodovodni materijal
HR032
44167000 Accesorios diversos para tuberías €470,000
2 Kanalizacijski materijal
HR032
44167000 Accesorios diversos para tuberías €20,000

Award criteria

Official publications