Nabava vodovodnog i kanalizacijskog materijala
Buyer: LIČKE VODE d.o.o.
- Published
- 4 June 2025
- Submission deadline
- 11 June 2025, 10:00
- Estimated value
- €490,000
- Place of performance
- HR032
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00361394-2025
- Reference
- be93e8f1-9690-40c1-b935-77b9da0d400f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44167000Accesorios diversos para tuberías
Description
Predmet ovog postupka javne nabave je nabava vodovodnog i kanalizacijskog materijala temeljem iskazanih potreba naručitelja te u svemu sukladno troškovniku, tehničkim specifikacijama te ostalim traženim uvjetima naznačenima u dokumentaciji o nabavi.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Vodovodni materijal | 44167000 Accesorios diversos para tuberías | €470,000 |
| 2 | Kanalizacijski materijal | 44167000 Accesorios diversos para tuberías | €20,000 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj kao drugi kriterij određuje rok isporuke robe od zahtijevane narudžbe naručitelja (sukladno stvarnoj potrebi). Maksimalno 10 dana od narudžbe - 20 bodova 11-15 dana od narudžbe - 10…
Official publications
- TED · 00361394-2025 · 4 June 2025
- OJS · 106/2025 · 4 June 2025