Nabava vozila za izvanbolničku hitnu medicinu
- Published
- 25 November 2025
- Estimated value
- €1,056,000
- Place of performance
- HR035
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00780522-2025
- Reference
- 5c2d34f2-fdb2-4a6f-982a-cfe01fc11887
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34114122Vehículos para transporte de pacientes
Description
Predmet javne nabave je nabava motornih vozila s ugrađenom medicinskom opremom za potrebe Zavoda za hitnu medicinu Splitsko-dalmatinske županije, sukladno tehničkim specifikacijama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji o nabavi. - Nabava vozila za izvanbolničku hitnu medicinu (tip „B“), 10 komada, s ugrađenom medicinskom opremom sukladno Tehničkoj specifikaciji predmeta nabave. - Nabava vozila za izvanbolničku hitnu medicinu (tip „B“), 1 komad, s ugrađenom medicinskom opremom sukladno Tehničkoj specifikaciji predmeta nabave. Rok početka odnosno završetka isporuke robe ili trajanje ugovora Za I. Grupu predmeta nabave: Rok isporuke vozila je bitan sastojak Ugovora o nabavi. Vozila moraju biti u cijelosti isporučena najkasnije do 05. prosinca 2025. godine. Prilikom isporuke vozila naručitelj i odabrani ponuditelj sastaviti će Primopredajni zapisnik. Za II. Grupu predmeta nabave: Rok isporuke vozila je bitan sastojak Ugovora o nabavi. Vozila moraju biti u cijelosti isporučena najkasnije do 05. prosinca 2025. godine. Prilikom isporuke vozila naručitelj i odabrani ponuditelj sastaviti će Primopredajni zapisnik. Napomena: -Ponuditelj je obvezan…
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Nabava vozila za izvanbolničku hitnu medicinu (tip „B“), 10 komada | 34114122 Vehículos para transporte de pacientes | €960,000 |
| 2 | Nabava vozila za izvanbolničku hitnu medicinu (tip „B“), 1 komad | 34114122 Vehículos para transporte de pacientes | €96,000 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Jamstvo za ispravnost vozila dulje od minimalno traženog – maksimalni broj bodova koji ponuditelj može ostvariti u okviru ovog kriterija je 5, sukladno dolje navedenoj tablici. Ponuđeni jamstveni…
- Quality — Jamstvo za broj prijeđenih kilometara - maksimalni broj bodova koji ponuditelj može ostvariti u okviru ovog kriterija je 7, sukladno dolje navedenoj tablici. Ponuđeno jamstvo za broj prijeđenih…
- Quality — Jamstvo za ispravnost vozila dulje od minimalno traženog – maksimalni broj bodova koji ponuditelj može ostvariti u okviru ovog kriterija je 5, sukladno dolje navedenoj tablici. Ponuđeni jamstveni…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| cib commerce d.o.o. | €960,000 | — |
| cib commerce d.o.o. | €96,000 | — |
Official publications
- TED · 00780522-2025 · 25 November 2025
- OJS · 227/2025 · 25 November 2025
Other tenders from ZAVOD ZA HITNU MEDICINU SPL.-DAL. ŽUPANIJE
- Vozila za sanitetski prijevoz „tip A2“
- Vozila za sanitetski prijevoz „tip A2“
- Vozila za sanitetski prijevoz „tip A2“
- Radna i zaštitna odjeća
- Popravak i servis vozila za hitnu medicinu i sanitetski prijevoz (prema grupama)
- Nabava vozila za izvanbolničku hitnu medicinu "tip B"
- Vozila za sanitetski prijevoz „tip A2“
- Popravak i servis vozila za hitnu medicinu i sanitetski prijevoz
- Popravak i servis vozila za hitnu medicinu i sanitetski prijevoz
- Popravak i servis vozila za hitnu medicinu i sanitetski prijevoz