Nabava goriva za vozila
- Published
- 7 November 2025
- Submission deadline
- 15 December 2025, 09:00
- Estimated value
- €703,500
- Place of performance
- HR035
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00738674-2025
- Reference
- 9fdc8c1c-f438-4278-9a64-cea6b9ba849e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09130000Petróleo y destilados
Description
Predmet javne nabave motorni, bezolovni benzin, dizelsko gorivo i otopina uree za potrebe Zavoda za hitnu medicinu Splitsko-dalmatinske županije, za razdoblje od 12 mjeseci. - dizelsko gorivo, (bez sumporno) (EURODIZEL) - motorni, bezolovni benzin (bezsumporni) (EUROSUPER 95) - otopina uree (32,5%) u demineraliziranoj vodi, kanta 10/1, Agregat 1l Vrsta, kvaliteta predmeta nabave Kvaliteta goriva mora odgovarati kvaliteti reguliranoj Uredbom o kvaliteti tekućih naftnih goriva i načinu praćenja i izvješćivanja te metodologiji izračuna emisija stakleničkih plinova u životnom vijeku isporučenih goriva i energije (NN, br. 57/17) i drugim važećim zakonskim propisima u Republici Hrvatskoj koji su na snazi u vrijeme izvršenja ugovora o javnoj nabavi. Količina predmeta nabave Sukladno članku 4. Stavku 1. Pravilnika u Troškovniku predmeta nabave je navedena predviđena (okvirna) količina predmeta, nabave, budući da se radi o predmetu nabave za koji naručitelj zbog njegove prirode ili drugih objektivnih okolnosti ne može unaprijed odrediti točnu količinu. Stvarno nabavljena količina predmeta nabave (stavka Troškovnika, prema grupama) može biti veća ili manja od predviđene (okvirne) količine, a…
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Dizel gorivo EURODIZEL (625.000 litara) | 09130000 Petróleo y destilados | €680,000 |
| 2 | Motorni benzin EUROSUPER 95 (1.750 litara) | 09130000 Petróleo y destilados | €2,000 |
| 3 | Otopina uree Otopina uree (32,5%) u demineraliziranoj vodi 10/1 (450 komada), Otopina uree (32,5%) u demineraliziranoj vodi, Agregat 1l (4.500 litara) | 09130000 Petróleo y destilados | €21,500 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Broj benzinskih postaja – maksimalni broj bodova koji ponuditelj može ostvariti u okviru ovog kriterija je 20. Broj benzinskih postaja odnosi se na broj benzinskih postaja na području Splitsko…
Official publications
- TED · 00738674-2025 · 7 November 2025
- OJS · 215/2025 · 7 November 2025
Other tenders from ZAVOD ZA HITNU MEDICINU SPL.-DAL. ŽUPANIJE
- Vozila za sanitetski prijevoz „tip A2“
- Vozila za sanitetski prijevoz „tip A2“
- Vozila za sanitetski prijevoz „tip A2“
- Radna i zaštitna odjeća
- Popravak i servis vozila za hitnu medicinu i sanitetski prijevoz (prema grupama)
- Nabava vozila za izvanbolničku hitnu medicinu "tip B"
- Vozila za sanitetski prijevoz „tip A2“
- Popravak i servis vozila za hitnu medicinu i sanitetski prijevoz
- Popravak i servis vozila za hitnu medicinu i sanitetski prijevoz
- Popravak i servis vozila za hitnu medicinu i sanitetski prijevoz