«Μεταφορά μαθητών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στην Περιφερειακή Ενότητα Χανίων
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ / Διεύθυνση Τεχνικών Έργων Π.Ε.Η.
- Published
- 20 September 2024
- Submission deadline
- 21 October 2024, 15:00
- Estimated value
- €18,708,448
- Place of performance
- ΧΑΝΙΑ, EL434
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00565242-2024
- Reference
- 303927f0-cbfc-46da-a9e7-3044243d5c5c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60130000Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
- 60130000Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
Description
«Μεταφορά μαθητών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στην Περιφερειακή Ενότητα Χανίων για τρία σχολικά έτη 2024-2025,2025-2026, 2026-2027
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Δρομολόγια για σχολικές μονάδες, Δήμου Αποκορώνου | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | €2,529,878 |
| 2 | Δρομολόγια για σχολικές μονάδες, Δήμου ΚΑΝΤΑΝΟΥ-ΣΕΛΙΝΟΥ | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | €581,963 |
| 3 | Δρομολόγια για σχολικές μονάδες, Δήμου ΚΙΣΑΜΟΥ | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | €1,657,719 |
| 4 | Δρομολόγια για σχολικές μονάδες, Δήμου ΠΛΑΤΑΝΙΑ | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | €2,182,896 |
| 5 | Δρομολόγια για σχολικές μονάδες, Δήμου ΣΦΑΚΙΩΝ | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | €755,843 |
| 6 | Δρομολόγια για σχολικές μονάδες, Δήμου ΧΑΝΙΩΝ | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | €2,662,837 |
| 7 | Δρομολόγια για σχολικές μονάδες, ΕΙΔΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | €2,581,826 |
| 8 | Δρομολόγια με Δ.Χ. επιβατικά (ΤΑΞΙ) και ειδικά διαμορφωμένα οχήματα για σχολεία, Της Π.Ε. Χανίων | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | €2,520,072 |
Award criteria
- Price
- Price
- Price
- Price
- Price
- Price
- Price
- Price — όπως περιγράφεται αναλυτικά στη διακήρυξη
Official publications
- TED · 00565242-2024 · 20 September 2024
- OJS · 184/2024 · 20 September 2024
Other tenders from ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ / Διεύθυνση Τεχνικών Έργων Π.Ε.Η.
- ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΚΤΙΡΙΟ ΤΗΣ…
- ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: «Προμήθεια αναλωσίμων υλικών για Εκτυπωτές, Φωτοτυπικά Μηχανήματα κλπ.»
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΙ ΤΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΗΣ Π.Ε.…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΥ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: «Ανάδειξη εργολάβων για τον από εδάφους δολωματικό…
- ΜΕΛΕΤΗ ΝΕΑΣ ΧΑΡΑΞΗΣ ΟΔΟΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ - ΖΗΝΤΑ
- ΚΟΠΗ - ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΚΟΜΗΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΩΝ ΔΕΝΤΡΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΕΙΔΩΝ ΒΑΣΙΚΗΣ ΥΛΙΚΗΣ ΣΥΝΔΡΟΜΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗΣ ΤΗΣ ΥΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΗΣΗΣ ΑΠΟΡΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ…
- Έλεγχος των δακοπληθυσμών με τη μέθοδο της παγιδοθεσίας με παγίδες τύπου Mcphail στους ελαιώνες στο πλαίσιο του Προγράμματος Συλλογικής…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΗ ΚΟΥΝΟΥΠΙΩΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: «ΑΝΑΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΣΤΑ ΚΤΙΡΙΑ ΠΟΥ ΣΤΕΓΑΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ…