MATE- Vegyszerek és fogyóanyagok DBR 2.
Buyer: Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem
- Published
- 14 December 2023
- Procedure
- Other
- Documents
- 1
- Notice number
- 00757361-2023
- Reference
- b7473a03-25ab-4063-8d70-8026b7e31d4a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 24000000Productos químicos
Description
Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása, amelynek tárgya: „MATE- Vegyszerek és fogyóanyagok DBR 2.” Ajánlatkérő a közbeszerzési dokumentumokban ismerteti azokat a termékkategóriákat és jellemzőiket, amelyek beszerzése megvalósítása érdekében DBR-t kíván létrehozni. Ajánlatkérő a Kbt. 107.§ (2) bekezdése alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltételeket a DBR-ben részt vevő Ajánlattevők számára az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. I. rész: Vegyszerek: 1. Általános vegyszerek 2. Oldószerek 3. Reagensek 4. Táptalajok 5. Referenciaanyagok 6. Speciális vegyszerek II. rész: Laboratóriumi fogyóanyagok: 1. Szűrők , szűrőpapírok, membránok, szűrőhüvelyek 2. Fecskendőszűrők 3. Kromatográfiás segédanyagok 4 Elemanalitikához használt mintatartók és alkatrészek 5 Egyéb nagyműszeres méréshez használt segédanyagok 6. Indikátorpapírok, indikátorszalagok pl. de nem kizárólagosan: 7. Biológiai vizsgálatokhoz használt anyagok pl. de nem kizárólagosan: 8. Mintavételhez és terepi méréshez használt anyagok pl. de nem kizárólagosan: 9. Mosogatáshoz, felületfertőtlenítésre …
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Vegyszerek | 24000000 Productos químicos | — |
| 2 | Fogyóanyagok | 19500000 Caucho y plásticos | — |
Award criteria
- Price — Nettó ajánlati ár
Official publications
- TED · 00757361-2023 · 14 December 2023
- OJS · 241/2023 · 14 December 2023
Other tenders from Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem
- MATE energetikai korszerűsítés /Keszthely
- myMate v2 mobil applikáció továbbfejlesztése
- MATE energetikai korszerűsítés /Kaposvár
- Fejőrobotos Istálló felújítása (VP pályázat)
- Szárítópuszta biogáz erőmű kivitelezése
- Genetikai épület felújítása
- MATE 2030 fejlesztési terv II. fázisának támogatás
- Laboratóriumi szolgáltatások (RRF23121-2022-00007)
- Bútorok beszerzése - MATE SZIC Aula épület
- 2020-1.1.2-PIACI-KFI-2021-00332 eszközbeszerzése 2