„MATE Laboratóriumi eszközök beszerzése (DBR) 2”
Buyer: Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem
- Published
- 19 August 2024
- Procedure
- Other
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00494440-2024
- Reference
- 19b0d80d-99ce-4208-ba49-9379184dec49
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38000000Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
Description
Dinamikus beszerzési rendszer (DBR) létrehozása laboratóriumi eszközök és kiegészítőik beszerzésére (szállítására és a laboratóriumi eszközökhöz kapcsolódó szolgáltatások biztosítására) az alábbi főbb kategóriákban: 1.Terepi eszközök és kiegészítőik 2. Mintaelőkészítés eszközei és kiegészítőik 3. Klasszikus mérőeszközök és kiegészítőik 4. Elemanalitikai mérőeszközök és kiegészítőik 5. Kromatográfiás és szerves analitikai mérőeszközök és kiegészítőik 6. Kisegítő eszközök és kiegészítőik 7. Bútorok és kiegészítőik Kiegészítőn AK a készülék alkatrészeit, tartozékait, részegységeit, a szükséges segédanyagokat, karbantartási kellékeket, beüzemeléshez szükséges anyagokat, ill. kapcsolódó informatikai eszközöket (pl. számítógép, számítógépes munkaállomás, nyomtató, monitor, stb.) érti. Felhívjuk a figyelmet, hogy a főbb kategóriák kizárólag tájékoztatás céljával kerültek felsorolásra a beszerzés volumenének felmérése érdekében, AK az egyes kategóriákon belül a felmerülő igényeknek megfelelően a beszerezni kívánt termé(ke)k pontos műszaki leírását és szerződéses feltételeit a DBR-ben részt vevők számára a DBR ajánlattételi szakaszaiban, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg…
Award criteria
- Quality — 2. Az előírt 12 hónap mértéken felül vállalt teljes körű többletjótállás időtartama (hónap; előny a több; min. 0 hónap, max. 36 hónap)
- Price — 1.Nettó ajánlati ár (nettó HUF)
Official publications
- TED · 00494440-2024 · 19 August 2024
- OJS · 160/2024 · 19 August 2024
Other tenders from Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem
- MATE energetikai korszerűsítés /Keszthely
- myMate v2 mobil applikáció továbbfejlesztése
- MATE energetikai korszerűsítés /Kaposvár
- Fejőrobotos Istálló felújítása (VP pályázat)
- Szárítópuszta biogáz erőmű kivitelezése
- Genetikai épület felújítása
- MATE 2030 fejlesztési terv II. fázisának támogatás
- Laboratóriumi szolgáltatások (RRF23121-2022-00007)
- Bútorok beszerzése - MATE SZIC Aula épület
- 2020-1.1.2-PIACI-KFI-2021-00332 eszközbeszerzése 2