MATE energetikai korszerűsítés /Keszthely
Buyer: Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem
- Published
- 9 December 2024
- Estimated value
- 930,240,289 Ft
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00750025-2024
- Reference
- 7075e6c2-4933-4980-b996-b898b57a80ac
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45453100Trabajos de reacondicionamiento
Description
A Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem az RRF-2.1.1-21-2022-00027 azonosítószámú „A MATE gyakorlatorientált felsőfokú képzéseinek infrastrukturális-és készségfejlesztése" című projektben épületek energetikai korszerűsítését, felújítását kívánja megvalósítani. Az épületek épületenergetikai színvonala elmarad a jelen kor színvonalától. A felújítás kiterjed az épületek energetikai felújítására, 1. ajánlati részben építészeti, épületgépészeti és épületvillamosság szakágakra, 2 ajánlati részben épületvillamosság szakágakra. 1. ajánlati rész: Keszthely - D épület (hasznos alapterület: 6104 m2) 2. ajánlati rész: Keszthely - E épület (hasznos alapterület: 954 m2) Továbbiak ajánlati részenként az ajánlati felhívás (EKR-ben II.2.4. / BT-24) pontjában és a Közbeszerzési dokumentumokban.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Keszthely - D épület | 45453100 Trabajos de reacondicionamiento | 921,046,664 Ft |
| 2 | Keszthely - E épület | 45310000 Trabajos de instalación eléctrica | 9,193,625 Ft |
Award criteria
- Quality — 2. A felhívás M.1.1) alkalmassági követelménynek megfelelő szakember (É) többlettapasztalata (min. 0, max. 36 hónap) (Hónap)
- Quality — 3. A felhívás M.1.2) alkalmassági követelménynek megfelelő szakember (ÉG) többlettapasztalata (min. 0, max. 36 hónap) (Hónap)
- Quality — 4. A felhívás M.1.3) alkalmassági követelménynek megfelelő szakember (ÉV) többlettapasztalata (min. 0, max. 36 hónap) (Hónap)
- Price — 1. Nettó ajánlati összár (tartalékkeret nélkül) HUF
- Quality — 2. A felhívás M/1) alkalmassági követelménynek megfelelő szakember (ÉV) többlettapasztalata (min. 0, max. 36 hónap) (Hónap)
- Quality — 3. Többlet jótállás időtartama a minimálisan kötelező 36 hónap felett (hónap; min. 0 hónap, max. 24 hónap)
- Quality — 4. Későbbi energiatároló (akkumulátor) csatlakoztatásának biztosítása a napelem rendszerhez (igen/nem)
- Price — 1. Nettó ajánlati összár (tartalékkeret nélkül HUF)
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| SZABADICS Építőipari Zártkörűen Működő Részvénytársaság | 873,756,470 Ft | — |
| VEMÉV-SZER Építő - és Szerelőipari Kft. | 833,450,643 Ft | — |
| FLASH-FM Korlátolt Felelősségű Társaság | 808,667,296 Ft | — |
| LV INVEST Szolgáltató Kft | 770,925,795 Ft | — |
| Z-PANNON Építőipari, Kivitelező és Fővállalkozó Kft. | 768,502,411 Ft | — |
| DENCO Klimatechnikai Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság | 740,413,982 Ft | — |
| Pesti Építő Zártkörűen Működő Részvénytársaság | 698,754,726 Ft | — |
| Prím Építő Építőipari Kft. | 676,046,543 Ft | — |
| Z-PANNON Építőipari, Kivitelező és Fővállalkozó Kft. | 10,289,988 Ft | — |
| EVERGO KFT | 7,311,279 Ft | — |
Official publications
- TED · 00750025-2024 · 9 December 2024
- OJS · 239/2024 · 9 December 2024
Other tenders from Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem
- MATE energetikai korszerűsítés /Keszthely
- myMate v2 mobil applikáció továbbfejlesztése
- MATE energetikai korszerűsítés /Kaposvár
- Fejőrobotos Istálló felújítása (VP pályázat)
- Szárítópuszta biogáz erőmű kivitelezése
- Genetikai épület felújítása
- MATE 2030 fejlesztési terv II. fázisának támogatás
- Laboratóriumi szolgáltatások (RRF23121-2022-00007)
- Bútorok beszerzése - MATE SZIC Aula épület
- 2020-1.1.2-PIACI-KFI-2021-00332 eszközbeszerzése 2