MATE energetikai korszerűsítés /Kaposvár
Buyer: Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem
- Published
- 29 October 2024
- Estimated value
- 732,112,290 Ft
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00656522-2024
- Reference
- eedb6545-b6d3-413a-9165-629dc38f72e1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45453100Trabajos de reacondicionamiento
Description
A Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem az RRF-2.1.1-21-2022-00027 azonosítószámú „A MATE gyakorlatorientált felsőfokú képzéseinek infrastrukturális-és készségfejlesztése" című projektben épületek energetikai korszerűsítését, felújítását kívánja megvalósítani. Az épületek épületenergetikai színvonala elmarad a jelen kor színvonalától. A felújítás kiterjed az épületek energetikai felújítására, építészeti, épületgépészeti és épületvillamosság szakágakra. 1. ajánlati rész: Kaposvár - Kör épület (hasznos alapterület: 1428 m2) 2. ajánlati rész: Kaposvár - Régi tanügyi épület (hasznos alapterület: 4130 m2) Továbbiak az ajánlati felhívás EKR-es nézet II.2.4. pontjában és a Közbeszerzési dokumentumokban.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Kaposvár - Kör épület | 45453100 Trabajos de reacondicionamiento | 294,130,587 Ft |
| 2 | Kaposvár - Régi tanügyi épület | 45453100 Trabajos de reacondicionamiento | 437,981,703 Ft |
Award criteria
- Quality — 2. A felhívás M.1.1) alkalmassági követelménynek megfelelő szakember (MV-É) többlettapasztalata (min. 0, max. 36 hónap) (Hónap)
- Quality — 3. A felhívás M.1.2) alkalmassági követelménynek megfelelő szakember (MV-ÉV) többlettapasztalata (min. 0, max. 36 hónap) (Hónap)
- Quality — 4. Többlet jótállás időtartama a minimálisan kötelező 60 hónap felett (hónap; min. 0 hónap, max. 24 hónap)
- Price — 1. Nettó ajánlati összár (tartalékkeret nélkül) HUF
- Quality — 3. A felhívás M.1.2) alkalmassági követelménynek megfelelő szakember (MV-ÉG) többlettapasztalata (min. 0, max. 36 hónap) (Hónap)
- Quality — 4. A felhívás M.1.3) alkalmassági követelménynek megfelelő szakember (MV-ÉV) többlettapasztalata (min. 0, max. 36 hónap) (Hónap)
- Quality — 5. Többlet jótállás időtartama a minimálisan kötelező 60 hónap felett (hónap; min. 0 hónap, max. 24 hónap)
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Pillér Invest Építőipari Kft | 329,569,774 Ft | — |
| Pillér Invest Építőipari Kft | 238,552,411 Ft | — |
| EURO CAMPUS Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság | — | — |
| FLASH-FM Korlátolt Felelősségű Társaság | — | — |
| AKTÍV Ipari, Építőipari és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság | — | — |
| INVESTMENT Mérnöki és Fővállalkozó Kft. | — | — |
| VEMÉV-SZER Építő - és Szerelőipari Kft. | — | — |
| LV INVEST Szolgáltató Kft | — | — |
| KLITON Korlátolt Felelősségű Társaság | — | — |
| Aqua-Híd Építőipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság | — | — |
Official publications
- TED · 00656522-2024 · 29 October 2024
- OJS · 211/2024 · 29 October 2024
Other tenders from Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem
- MATE energetikai korszerűsítés /Keszthely
- myMate v2 mobil applikáció továbbfejlesztése
- MATE energetikai korszerűsítés /Kaposvár
- Fejőrobotos Istálló felújítása (VP pályázat)
- Szárítópuszta biogáz erőmű kivitelezése
- Genetikai épület felújítása
- MATE 2030 fejlesztési terv II. fázisának támogatás
- Laboratóriumi szolgáltatások (RRF23121-2022-00007)
- Bútorok beszerzése - MATE SZIC Aula épület
- 2020-1.1.2-PIACI-KFI-2021-00332 eszközbeszerzése 2