JAVNO NAROČILO ZA DOBAVO ZAŠČITNIH OBLAČIL ZA GORSKE REŠEVALCE
Buyer: GORSKA REŠEVALNA ZVEZA SLOVENIJE
- Published
- 16 October 2024
- Submission deadline
- 15 November 2024, 10:00
- Place of performance
- SI042
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00625690-2024
- Reference
- 79bb77fd-060a-45f1-b3ec-2be009ffadaf
- Official source
- Official source
CPV codes
- 18130000Ropa para trabajos especiales
- 18221000Ropa impermeable
- 18000000Prendas de vestir, calzado, artículos de viaje y accesorios
Description
Predmet javnega naročila je nakup oz. dobava kompletov nepremočljivih jaken in hlač (3- slojni HardShell) za gorske reševalce GRZS, v skladu s tehničnimi zahtevami in pogoji dobave naročnika, kot izhajajo iz razpisne dokumentacije. Predmet javnega naročila je podrobneje določen v razpisni dokumentaciji.
Award criteria
- Price — Pojasnilo merila 1: Število točk za merilo 1 se izračuna na način: Število točk posamezne ponudbe = (najnižja skupna ponudbena cena v EUR z DDV izmed prejetih ponudb/skupna ponudbena cena ocenjevane…
- Cost — Pojasnilo merila 2: Skrajni rok za dobavo celotne količine blaga je najkasneje do 31. 12. 2025. Ponudnik, ki bo v svoji ponudbi ponudil, da bo celotno količino naročenega blaga dobavil najkasneje do…
Official publications
- TED · 00625690-2024 · 16 October 2024
- OJS · 202/2024 · 16 October 2024