JAVNO NAROČILO ZA DOBAVO SPECIALNIH VOZIL ZA GORSKO REŠEVANJE
Buyer: GORSKA REŠEVALNA ZVEZA SLOVENIJE
- Published
- 22 October 2025
- Submission deadline
- 21 November 2025, 10:00
- Place of performance
- SI042
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00694422-2025
- Reference
- 476b9f00-86cd-4b38-9cde-8dd5936d4623
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34114100Vehículos de emergencia
Description
Predmet javnega naročila je nakup oz. dobava treh (3) specialnih vozil za gorsko reševanje v ''pick up'' izvedbi in treh (3) specialnih kombi vozil za gorsko reševanje za prevoz moštva in ležečega pacienta, vse skladno s tehničnimi zahtevami in pogoji dobave naročnika, določenimi v razpisni dokumentaciji. Podrobnejša specifikacija naročila je razvidna iz razpisne dokumentacije, v kateri so podrobno opredeljene tudi zahtevane tehnične lastnosti naročenega blaga (vozil) in vsa zahtevana dodatna oprema naročenega blaga (vozil), ki so predmet tega javnega razpisa. Predmet je podrobneje opredeljen v razpisni dokumentaciji predmetnega javnega naročila.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | SKLOP 1: Specialno terensko vozilo ''pick up'' | 34114100 Vehículos de emergencia | — |
| 2 | SKLOP 2: Specialno kombi vozilo za gorsko reševanje | 34114000 Vehículos especiales | — |
Award criteria
- Price — Merilo za oddajo javnega naročila za posamezni sklop je ekonomsko najugodnejša ponudba, ki ustreza vsem zahtevam tega javnega razpisa. Naročnik bo kot ekonomsko najugodnejšo ponudbo za posamezni…
Official publications
- TED · 00694422-2025 · 22 October 2025
- OJS · 203/2025 · 22 October 2025