JAVNO NAROČILO ZA DOBAVO JOPIC ZA GORSKE REŠEVALCE
Buyer: GORSKA REŠEVALNA ZVEZA SLOVENIJE
- Published
- 8 May 2025
- Submission deadline
- 9 June 2025, 11:00
- Place of performance
- SI042
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00294956-2025
- Reference
- 480cf403-4bdf-487b-9577-d21e11f26590
- Official source
- Official source
CPV codes
- 18130000Ropa para trabajos especiales
Description
Predmet javnega naročila je nakup oz. dobava jopic za gorske reševalce GRZS, v skladu s tehničnimi zahtevami in pogoji dobave naročnika, določenimi v točki 3. TEHNIČNE ZAHTEVE IN POGOJI DOBAVE razpisne dokumentacije. Predmet javnega naročila je podrobneje opredeljen v razpisni dokumentaciji.
Award criteria
- Price — Naročnik bo kot ekonomsko najugodnejšo ponudbo izbral tisto ponudbo, v kateri bo ponujena najnižja cena na kos (v EUR brez DDV). Merilo je podrobneje opisano v razpisi dokumentaciji.
Official publications
- TED · 00294956-2025 · 8 May 2025
- OJS · 89/2025 · 8 May 2025