JAVNO NAROČILO ZA DOBAVO SPECIALNEGA VOZILA ZA GORSKO REŠEVANJE V ''PICK UP'' IZVEDBI
Buyer: GORSKA REŠEVALNA ZVEZA SLOVENIJE
- Published
- 16 October 2024
- Submission deadline
- 15 November 2024, 10:00
- Place of performance
- SI042
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00626254-2024
- Reference
- 24888383-166c-4410-8a0e-6cd86bca01d4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34114100Vehículos de emergencia
Description
Predmet javnega naročila je nakup oz. dobava enega (1) specialnega vozila za gorsko reševanje v ''pick up'' izvedbi, v skladu s tehničnimi zahtevami in pogoji dobave naročnika, določenimi v točki 3. TEHNIČNE ZAHTEVE IN POGOJI DOBAVE, določenimi v razpisni dokumentaciji predmetnega javnega naročila. Predmet javnega naročila je podrobneje opredeljen v razpisni dokumentaciji.
Award criteria
- Price — Kot določeno v razpisni dokumentaciji.
Official publications
- TED · 00626254-2024 · 16 October 2024
- OJS · 202/2024 · 16 October 2024