Ηλεκτρονικός Διεθνής Ανοιχτός Μειοδοτικός Δημόσιος Διαγωνισμός, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής, για την προμήθεια και εγκατάσταση 1.000 συσκευών χειρός (αλκοολόμετρο) με μονάδα ελέγχου εκκίνησης οχήματος, καθώς και 90.000 επιστόμια, για τις ανάγκες του στόλου λεωφορείων και οχημάτων της Ο.ΣΥ. Μ.Α.Ε.
Buyer: ΟΔΙΚΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Μ.Α.Ε. (Ο.ΣΥ. Μ.Α.Ε.)
- Published
- 25 August 2026
- Submission deadline
- 30 September 2026, 11:00
- Estimated value
- €2,541,000
- Place of performance
- Άγιος Ιωάννης Ρέντης, EL307
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00586236-2026
- Reference
- 150be997-98c0-4891-a9ff-d861d6e90554
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38424000Equipo de medida y de control
- 37322300Boquillas
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια και εγκατάσταση χιλίων (1.000) συσκευών χειρός (αλκοολόμετρο), όπου πραγματοποιείται η ανάλυση του δείγματος αναπνοής, και μονάδας ελέγχου, η οποία επιτρέπει ή εμποδίζει την εκκίνηση του οχήματος, ανάλογα με το αποτέλεσμα της μέτρησης, καθώς και ενενήντα χιλιάδες (90.000) επιστόμια, για την κάλυψη των αναγκών του στόλου λεωφορείων-οχημάτων της Ο.ΣΥ. Μ.Α.Ε. Αναλυτικότερα: Το αντικείμενο της σύμβασης όπως αναλυτικά περιγράφεται στα σχετικά παραρτήματα της παρούσης περιλαμβάνει: • Τη συσκευή χειρός (αλκοολόμετρο),όπου πραγματοποιείται η ανάλυση του δείγματος αναπνοής. • Τη μονάδα ελέγχου, η οποία επιτρέπει ή εμποδίζει την εκκίνηση του οχήματος, ανάλογα με το αποτέλεσμα της μέτρησης. • Τη τοποθέτηση αυτών επί των λεωφορείων-οχημάτων που θα υποδείξει ο φορέας δημοπράτησης. • Τη προμήθεια ενενήντα χιλιάδων (90.000) επιστομίων. Τα προς προμήθεια είδη κατατάσσονται στους ακόλουθους κωδικούς του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων : (CPV) : 38424000-3 Εξοπλισμός μέτρησης και ελέγχου (CPV) : 37322300-4 Επιστόμια Η διάρκεια της σύμβασης ορίζεται για διάστημα δώδεκα (12) μηνών από την υπόδειξη των οχημάτων όπου θα τοποθετηθούν οι σχετικές συσκευές, …
Award criteria
- Price — Τιμή
Official publications
- TED · 00586236-2026 · 25 August 2026
- OJS · 163/2026 · 25 August 2026
Other tenders from ΟΔΙΚΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Μ.Α.Ε. (Ο.ΣΥ. Μ.Α.Ε.)
- Ηλεκτρονικός Διεθνής Ανοιχτός Μειοδοτικός Δημόσιος Διαγωνισμός, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά,…
- Ηλεκτρονικός Διεθνής Ανοιχτός Μειοδοτικός Δημόσιος Διαγωνισμός, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά,…
- Ηλεκτρονικός Διεθνής Ανοιχτός Μειοδοτικός Δημόσιος Διαγωνισμός, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα οικονομική προσφορά αποκλειστικά…
- Ηλεκτρονικός Διεθνής Ανοιχτός Μειοδοτικός Δημόσιος Διαγωνισμός, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα οικονομική προσφορά αποκλειστικά…
- Ηλεκτρονικός Διεθνής Ανοιχτός Μειοδοτικός Δημόσιος Διαγωνισμός, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα οικονομική προσφορά αποκλειστικά…
- Ηλεκτρονικός Διεθνής Ανοιχτός Μειοδοτικός Δημόσιος Διαγωνισμός, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα οικονομική προσφορά αποκλειστικά…
- Ηλεκτρονικός Διεθνής Ανοιχτός Μειοδοτικός Δημόσιος Διαγωνισμός, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά,…
- Ηλεκτρονικός Διεθνής Ανοιχτός Μειοδοτικός Δημόσιος Διαγωνισμός, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά,…
- Ηλεκτρονικός Διεθνής Ανοιχτός Μειοδοτικός Δημόσιος Διαγωνισμός, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα οικονομική προσφορά αποκλειστικά…
- «Ανοιχτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, αποκλειστικά βάσει τιμής,…