Ηλεκτρονικός Ανοιχτός Διεθνής Δημόσιος Διαγωνισμός, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής, για την Προμήθεια και εγκατάσταση υλικών για την ανακαίνιση των Η/Μ εγκαταστάσεων στο Αμαξοστάσιο (Α/Σ) Βοτανικού της Ο.ΣΥ. Μ.Α.Ε.
Buyer: ΟΔΙΚΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Μ.Α.Ε. (Ο.ΣΥ. Μ.Α.Ε.)
- Published
- 22 December 2025
- Submission deadline
- 9 January 2026, 11:00
- Estimated value
- €1,689,935
- Place of performance
- Άγιος Ιωάννης Ρέντης, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00850228-2025
- Reference
- f056afe1-15b3-417c-8f53-fa7f3013561d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31321210Cables de baja tensión
- 32234000Cámaras de televisión en circuito cerrado
- 31625100Sistemas de detección de incendios
- 51100000Servicios de instalación de equipos eléctrico y mecánico
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια και εγκατάσταση υλικών για την ανακαίνιση των Η/Μ εγκαταστάσεων στο Αμαξοστάσιο (Α/Σ) Βοτανικού της Ο.ΣΥ. Μ.Α.Ε. Τονίζεται ότι η προσφορά πρέπει να καλύπτει το σύνολο της προμήθειας συμπεριλαμβανομένης της εγκατάστασης/τοποθέτησης, αποκλειόμενης κάθε προσφοράς που θα αναφέρεται σε μέρος αυτών. Επισημαίνεται ότι οι οικονομικοί φορείς, πριν την υποβολή της προσφοράς τους, υποχρεούνται σε επίσκεψη του χώρου στον οποίο θα τοποθετηθούν τα εν λόγω υλικά , προκειμένου να λάβουν πλήρη γνώση ως προς τις χωροταξικές συνθήκες, αφού προηγουμένως έχουν παραλάβει από την κεντρική υπηρεσία τα σχετικά παραρτήματα με τα σχέδια / κατόψεις. Η επίσκεψη στον χώρο θα πραγματοποιηθεί κατόπιν επικοινωνίας των οικονομικών φορέων με την αρμόδια διεύθυνση του αμαξοστασίου το αργότερο 5 ημερολογιακές ημέρες πριν την καταληκτική ημερομηνία υποβολής των προσφορών. Επιπροσθέτως, για την συμμετοχή των οικονομικών φορέων στην εν λόγω διαγωνιστική διαδικασία, θα πρέπει να υποβληθεί, επί ποινή αποκλεισμού, μαζί με την προσφορά / δικαιολογητικά συμμετοχής η βεβαίωση επίσκεψης του χώρου σύμφωνα με το υπόδειγμα του Παραρτήματος ΙΓ της Διακήρυξης. Αναλυτική περιγραφή…
Award criteria
- Price — Τιμή
Official publications
- TED · 00850228-2025 · 22 December 2025
- OJS · 246/2025 · 22 December 2025
Other tenders from ΟΔΙΚΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Μ.Α.Ε. (Ο.ΣΥ. Μ.Α.Ε.)
- Ηλεκτρονικός Διεθνής Ανοιχτός Μειοδοτικός Δημόσιος Διαγωνισμός, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά…
- Ηλεκτρονικός Διεθνής Ανοιχτός Μειοδοτικός Δημόσιος Διαγωνισμός, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά,…
- Ηλεκτρονικός Διεθνής Ανοιχτός Μειοδοτικός Δημόσιος Διαγωνισμός, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά,…
- Ηλεκτρονικός Διεθνής Ανοιχτός Μειοδοτικός Δημόσιος Διαγωνισμός, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα οικονομική προσφορά αποκλειστικά…
- Ηλεκτρονικός Διεθνής Ανοιχτός Μειοδοτικός Δημόσιος Διαγωνισμός, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα οικονομική προσφορά αποκλειστικά…
- Ηλεκτρονικός Διεθνής Ανοιχτός Μειοδοτικός Δημόσιος Διαγωνισμός, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα οικονομική προσφορά αποκλειστικά…
- Ηλεκτρονικός Διεθνής Ανοιχτός Μειοδοτικός Δημόσιος Διαγωνισμός, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα οικονομική προσφορά αποκλειστικά…
- Ηλεκτρονικός Διεθνής Ανοιχτός Μειοδοτικός Δημόσιος Διαγωνισμός, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά,…
- Ηλεκτρονικός Διεθνής Ανοιχτός Μειοδοτικός Δημόσιος Διαγωνισμός, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά,…
- Ηλεκτρονικός Διεθνής Ανοιχτός Μειοδοτικός Δημόσιος Διαγωνισμός, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα οικονομική προσφορά αποκλειστικά…