El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

FURNIZARE ECHIPAMENTE ȘI DOTĂRI în cadrul proiectului „Dotarea compartimentului de terapie intensivă neonatală din cadrul Spitalului Județean de Urgență Dr. Constantin Opriș cu aparatură medicală de înaltă performanță”

Buyer: JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES)

Published
24 July 2024
Submission deadline
19 August 2024, 15:00
Estimated value
3,648,108 RON
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00444260-2024
Reference
d79b5e56-15e0-4ac4-b4e5-f1bac8e34023
Official source
Official source

CPV codes

Description

FURNIZARE ECHIPAMENTE ȘI DOTĂRI în cadrul proiectului ”Dotarea compartimentului de terapie intensivă neonatală din cadrul Spitalului Județean de Urgență Dr. Constantin Opriș cu aparatură medicală de înaltă performanță”. Durata contractului este de maxim 4 de luni de la data comunicării Ordinului administrativ de începere a execuției contractului, dar nu mai târziu de 30.11.2024, astfel cum este prevăzut în art. 3 din Contractul de finanțare nr. 1155/5/NN/27.12.2023. Furnizarea produselor aferente contractului se va desfășura în termenul maxim impus în Caietul de sarcini dar nu mai târziu de 25.11.2024. În măsura în care solicitările de clarificări sau informații suplimentare au fost adresate de către operatorii economici în termenul prevazut la sectiunea I.3 din Fișa de Date, respectiv 18 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor, răspunsul autorității contractante la aceste solicitări va fi transmis în a 11-a zi înainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor. Se dorește achiziția următoarelor produse / tipuri de produse, defalcate pe 8 loturi, din care vor fi atribuite prin achiziție directă loturile 4, 5, 6 și 8, iar loturile 1, 2, 3 și 7 vor fi atribuite prin …

Lots (4)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Lot 1- Echipamente si dotari medicale
RO114
33100000 Equipamiento médico
2 Lot 2- Echipamente si dotari medicale
RO114
33100000 Equipamiento médico
3 Lot 3- Echipamente si dotari medicale
RO114
33100000 Equipamiento médico
4 Lot 7- Echipamente si dotari medicale
RO114
33100000 Equipamiento médico

Award criteria

Official publications

Other tenders from JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES)