ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΓΟΡΩΝ (ΔΣΑ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΘΕΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΜΑΘΗΤΩΝ Α΄ΒΑΘΜΙΑΣ ΚΑΙ Β΄ΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ, ΓΙΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΚΑ ΕΤΗ : 2025-2026, 2026-2027, 2027-2028 ΚΑΙ 2029-2029
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
- Published
- 1 August 2025
- Submission deadline
- 31 August 2025, 10:00
- Estimated value
- €15,398,230
- Place of performance
- ΣΠΑΡΤΗ, EL653
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00505739-2025
- Reference
- 9a1baae1-d218-4034-9949-ecd5a1669579
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60130000Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΑΓΟΡΩΝ (ΔΣΑ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΘΕΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΜΑΘΗΤΩΝ Α΄ΒΑΘΜΙΑΣ ΚΑΙ Β΄ΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ, ΓΙΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΚΑ ΕΤΗ : 2025-2026, 2026-2027, 2027-2028 ΚΑΙ 2029-2029
Official publications
- TED · 00505739-2025 · 1 August 2025
- OJS · 146/2025 · 1 August 2025