El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

Доставка на очила за виртуална и добавена реалност, специализирани и 3Д принтери, микрокомпютри и контролери, RFID и баркод четци за нуждите на Национален STEM център

Buyer: Национален СТЕМ център

Published
28 August 2025
Submission deadline
30 September 2025, 23:59
Estimated value
269,552 лв.
Place of performance
BG411
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00560891-2025
Reference
9da0a026-3aa0-4d6c-addc-a8c8d2374b09
Official source
Official source

CPV codes

Description

Настоящата обществена поръчка е разделена в шест обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1: „Доставка на очила за виртуална и добавена реалност“; Обособена позиция № 2: „Доставка на био 3D принтер“; Обособена позиция № 3: „Доставка на 3Д принтери и свързана с работата им апаратура“; Обособена позиция № 4: „Доставка на микрокомпютри, микроконтролели, IoT устройства и прилежащи компоненти и свързани системи с обучителна цел“. Обособена позиция № 5: „Доставка на принтер за храна“, възлагана по реда, валиден за индивидуалната прогнозна стойност на обособената позиция, на основание чл. 21, ал. 6 от ЗОП; Обособена позиция № 6: „Доставка на RFID принтер, RFID четци и баркод четци“, възлагана по реда, валиден за индивидуалната прогнозна стойност на обособената позиция, на основание чл. 21, ал. 6 от ЗОП. Важно: Възложителят уточнява, че на основание чл. 21, ал. 6 от ЗОП се възлагат самостоятелно по реда, валиден за индивидуалната им прогнозна стойност Обособена позиция 5 и Обособена позиция 6. В настоящата процедура участниците не подават оферти за Обособена позиция № 5 и за Обособена позиция № 6. Обхват на обществената поръчка по всяка една от шестте обособени позиции: 1. В об…

Lots (4)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Доставка на очила за виртуална и добавена реалност
BG411
30200000 Equipo y material informático 55,693 лв.
2 Доставка на био 3D принтер
BG411
30232100 Impresoras y trazadores gráficos 50,000 лв.
3 Доставка на 3Д принтери и свързана с работата им апаратура
BG411
30232100 Impresoras y trazadores gráficos 124,178 лв.
4 Доставка на микрокомпютри, микроконтролели, IoT устройства и прилежащи компоненти и свързани системи с обучителна цел
BG411
30200000 Equipo y material informático 39,680 лв.

Award criteria

Official publications