El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

Доставка на дидактично оборудване за Национален STEM Център

Buyer: Национален СТЕМ център

Published
3 December 2025
Submission deadline
11 December 2025, 23:59
Estimated value
850,750 лв.
Place of performance
BG411
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00800054-2025
Reference
3ceb6914-81ea-4d5f-b38b-b388127e9b89
Official source
Official source

CPV codes

Description

Настоящата обществена поръчка е разделена в пет обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1: „Доставка на роботи, различни типове“. Обособена позиция № 2: „Доставка на конструктори и компоненти за сглобяване“. Обособена позиция № 3: „Доставка на хуманоидни роботи, различни видове“. Обособена позиция № 4: „Доставка на проектори с интерактивни функции“. Обособена позиция № 5: „Доставка на учебни пособия за обучение“, възлагана по реда, валиден за индивидуалната прогнозна стойност на обособената позиция, на основание чл. 21, ал. 6 от ЗОП. 1. В обхвата на обществената поръчка по Обособена позиция 1 са включени дейности по доставка и гаранционна поддръжка на оборудване, описано по вид, количество и с минимални технически характеристики съгласно таблиците от Раздел I „Минимални изисквания към изпълнението по Обособена позиция № 1“ от Техническата спецификация. Видовете оборудване, предмет на доставка, са: мобилни роботи, мобилни роботи с меканум колела, колаборативен робот, тренировъчна станция за Industry 4.0, бионични роботи ръка, мобилни сферични роботи, мобилни роботи с верижно задвижване, стационарни роботи, транспортни ленти за стационарни роботи, станции за сортиране с …

Lots (4)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Доставка на роботи, различни типове
BG411
39162100 Material pedagógico 382,981 лв.
2 Доставка на конструктори и компоненти за сглобяване
BG411
39162100 Material pedagógico 195,758 лв.
3 Доставка на хуманоидни роботи, различни видове
BG411
39162100 Material pedagógico 165,735 лв.
4 Доставка на проектори с интерактивни функции
BG411
39162100 Material pedagógico 106,276 лв.

Award criteria

Official publications