Доставка на дидактично оборудване за Национален STEM Център
Buyer: Национален СТЕМ център
- Published
- 12 December 2025
- Submission deadline
- 16 December 2025, 23:59
- Estimated value
- 850,750 лв.
- Place of performance
- BG411
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00825213-2025
- Reference
- 3ceb6914-81ea-4d5f-b38b-b388127e9b89
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39162100Material pedagógico
Description
Настоящата обществена поръчка е разделена в пет обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1: „Доставка на роботи, различни типове“. Обособена позиция № 2: „Доставка на конструктори и компоненти за сглобяване“. Обособена позиция № 3: „Доставка на хуманоидни роботи, различни видове“. Обособена позиция № 4: „Доставка на проектори с интерактивни функции“. Обособена позиция № 5: „Доставка на учебни пособия за обучение“, възлагана по реда, валиден за индивидуалната прогнозна стойност на обособената позиция, на основание чл. 21, ал. 6 от ЗОП. 1. В обхвата на обществената поръчка по Обособена позиция 1 са включени дейности по доставка и гаранционна поддръжка на оборудване, описано по вид, количество и с минимални технически характеристики съгласно таблиците от Раздел I „Минимални изисквания към изпълнението по Обособена позиция № 1“ от Техническата спецификация. Видовете оборудване, предмет на доставка, са: мобилни роботи, мобилни роботи с меканум колела, колаборативен робот, тренировъчна станция за Industry 4.0, бионични роботи ръка, мобилни сферични роботи, мобилни роботи с верижно задвижване, стационарни роботи, транспортни ленти за стационарни роботи, станции за сортиране с …
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Доставка на роботи, различни типове | 39162100 Material pedagógico | 382,981 лв. |
| 2 | Доставка на конструктори и компоненти за сглобяване | 39162100 Material pedagógico | 195,758 лв. |
| 3 | Доставка на хуманоидни роботи, различни видове | 39162100 Material pedagógico | 165,735 лв. |
| 4 | Доставка на проектори с интерактивни функции | 39162100 Material pedagógico | 106,276 лв. |
Award criteria
- Price — Обществената поръчка ще се възложи въз основа на икономически най-изгодната оферта, определена по критерия „най-ниска цена“ съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. По всяка една от четирите обособени…
Official publications
- TED · 00825213-2025 · 12 December 2025
- OJS · 240/2025 · 12 December 2025