Доставка на дронове и на обучителна техника по автомобилизъм
Buyer: Национален СТЕМ център
- Published
- 31 December 2025
- Submission deadline
- 3 February 2026, 23:59
- Estimated value
- 283,026 лв.
- Place of performance
- BG421
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00868763-2025
- Reference
- 45305b5c-224c-46d0-bbe1-b71b9bbdc82a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34000000Equipos de transporte y productos auxiliares
Description
Настоящата обществена поръчка е разделена в четири обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1: „Доставка на дронове, различни видове“. Обособена позиция № 2: „Доставка на обучителна техника за автомобилизъм“ Обособена позиция № 3: „Доставка на електрически картинг“ Обособена позиция № 4: „Доставка на електрически автомобил“. Обхват на обществената поръчка: 1. В обхвата на обществената поръчка по Обособена позиция 1 „Доставка на дронове, различни видове“ са включени дейности по доставка на оборудване, описано по вид, количество и с минимални технически характеристики съгласно таблиците от Раздел I „Минимални изисквания към изпълнението по Обособена позиция № 1“ от Техническата спецификация. Видовете оборудване, предмет на доставка, са: дрон тип 1, програмируем дрон, дрон тип 2, дрон с термокамера и дрон с лидар, термокамера и RTK модул. Изпълнителят следва да достави оборудване с параметри, описани в техническото му предложение, в съответствие с техническата спецификация на възложителя. Изпълнителят по договора следва да осигури и гаранционна поддръжка на доставеното оборудване за период, предложен от него в техническото му предложение и не по-кратък от указания от възло…
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Доставка на дронове, различни видове | 34711200 Aeronaves sin piloto | 204,883 лв. |
| 2 | Доставка на обучителна техника за автомобилизъм | 34000000 Equipos de transporte y productos auxiliares | 40,143 лв. |
| 3 | Доставка на електрически картинг | 34000000 Equipos de transporte y productos auxiliares | 27,500 лв. |
| 4 | Доставка на електрически автомобил | 34000000 Equipos de transporte y productos auxiliares | 10,500 лв. |
Award criteria
- Price — Обществената поръчка ще се възложи въз основа на икономически най-изгодната оферта, определена по критерия „най-ниска цена“ съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. На първо място се класира участникът,…
Official publications
- TED · 00868763-2025 · 31 December 2025
- OJS · 252/2025 · 31 December 2025