Dopravné prostriedky a veľkoobjemové kontajnery - Opakované 2
- Published
- 29 September 2025
- Submission deadline
- 10 November 2025, 10:00
- Place of performance
- SK041
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00634848-2025
- Reference
- 9e942487-2bd5-459b-ad38-d6f6971f4fdd
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34114000Vehículos especiales
Description
Predmetom zákazky Zámerom verejného obstarávateľa je obstarať nový ani raz nepoužitý tovar pre projekt Zariadenie na zber odpadov ,,EKOS“, kód projektu 401202FQV9, pre verejného obstarávateľa, vrátane jeho dopravy a zaškolenia zamestnancov v zmysle stanovenej technickej špecifikácie. b) Predmet zákazky sa delí na 4 samostatné časti to je logické celky, predmetom tohto obstarávania je jeho 1 časť a to : časť B – Ramenový nakladač Požadované technické parametre pre túto časť predmetu zákazky sú uvedené v prílohe č. 1 - Cenová ponuka s technickou špecifikáciou a tvorí neoddeliteľnú súčasť tejto Výzvy. d) Uchádzači v rámci predmetu tejto zákazky majú možnosť predložiť cenovú ponuku na 1 časť predmetu tejto zákazky. Predmet zákazky bude financovaný z rozpočtu verejného obstarávateľa a z prostriedkov Európskej únie – Výzva na predkladanie žiadostí o poskytnutie nenávratného finančného príspevku v rámci Programu Slovensko, spolufinancovaného Európskym fondom regionálneho rozvoja Priorita: 2P2 - Životné prostredie, Špecifický cieľ: RSO2.6 – Podpora prechodu na odpadové hospodárstvo, ktoré efektívne využíva zdroje, Opatrenie: 2.6.2 Podpora zberu a dobudovania, intenzifikácie a rozšíren…
Award criteria
- Price — Jediným kritériom na vyhodnotenie ponúk je najnižšia cena bez DPH za časť B - Ramenový nakladač predmetu tejto zákazky
Official publications
- TED · 00634848-2025 · 29 September 2025
- OJS · 186/2025 · 29 September 2025